رفتن به مطلب

آیا Alexa از کاربران اینترنت جاسوسی میکند؟

::AmiR::

پست های پیشنهاد شده

سلام و خداقوت

یک سوال برام پیش اومده

آلکسا از چه الگویی استفاده میکنه که جنسیت کاربراهای سایت رو مشخص میکنه؟

خودم چند روزی هست دارم روش فکر میکنم و تنها راهی که داره این هست که مثلا تشخیص بده فلان آی پی چه متن ها و چه سایت هایی رو توی موتورهای جستجوگر سرچ میکنه.! به نظرم اینجوری میشه تشخیص داد که مثلا فلان آی پی چه جنسیتی داره.

بعدش به اینجا میرسم که میگم شاید یه آی پی مشترک باشه بین چند کاربر : جواب : شاید آلکسا درصد بیشتر سرچ رو ملاک میدونه !!!؟؟

درکل این روش جاسوسی از کاربرا حساب نمیشه؟

لینک به ارسال

در هنگام ثبت نام در الکسا یا ثبت سایت در الکسا از شما میپرسه که جنسیت شما چیه و اینترنت شما خانگیه یا مدرسه یا شرکت و...

طبق این آمار که از کاربر ها گرفته به صورت تقریبی حساب میکنه

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

یعنی این آمار فقط از کسایی هست که توی اون سایت عضو هستند؟ جنبه ی عمومی نداره؟!!

اگه اینجوریه به نظرم وسواس داشتن و رقابت برای کسب رتبه ی بهتر خیلی بی معنی هست!

لینک به ارسال

رتبه رو به صورت کلی حساب میکنه

اما مطمئن باشید که آمار زن و مردم بودن کاملا غلط هست

کشور های غربی علاقه زیادی به آمار گرفتن دارن. همیشه دوست دارن از همه چیز آمار بگیرن

بزارید یه مثال براتون بزنم:

چند وقت پیش نوشته بودن ایران غمگین ترین کشور دنیاست

dv2ffth7tkwuryyy--dchg.png

در اين رده بندي كشور عراق و بعد ايران غمگين ترين مردم هستند. به نظرم اين بررسي بر اساس ظواهر هست. در اين دو كشور مراسم عزاداري امام حسين (ع) نسبت به كشورهاي ديگه پر رنگ تر هست... ميشه نتيجه گيري كرد مردم در اين دو ماه غمگين هستند؟ ميشه نتيجه گيري كرد جوونايي كه مشكي مي پوشند و عزاداري ميكنند غمگين هستند؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...