رفتن به مطلب

چند سوال از wordpress.com

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند تا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنین

1 - تو سایت wordpress.com امکان ست کردن دامنه .IR هست؟ بدلیل تحریمات جلوگیری

نمیکنن؟

2- تو وبلاگ های شخصی که تو wordpress.com درست کردیم امکان گذاشتن تبلیغات هست؟

3-با خرید پلن vip از wordpress.com ، چه امکاناتی رو در اختیارمون قرار میده؟

4- آیا تو wordpress.com میشه بجای دامنه اصلی یه ساب دامین ست کرد؟ مثلا

world.example.com

مرسی/.

لینک به ارسال

وردپرس دات کام فقط یک سرویس وبلاگ دهی هستش و امکان ثبت ساب دامنه وجود نداره ! ولی فکر بشه توی پنل VIP دامنه IR هم ثبت کرد پنل VIP امکانات حرفه ایی و ابزار های خیلی فوق العاده ایی در اختیارتون میذاره و همینطور امکان نصب پوسته مورد علاقه و پلاگین . من خودم یه چند وقت باهاش کار کردم واقا وبلاگ نویسی توی پنل مدیریتیش لذت بخشه .

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

وردپرس دات کام فقط یک سرویس وبلاگ دهی هستش و امکان ثبت ساب دامنه وجود نداره ! ولی فکر بشه توی پنل VIP دامنه IR هم ثبت کرد پنل VIP امکانات حرفه ایی و ابزار های خیلی فوق العاده ایی در اختیارتون میذاره و همینطور امکان نصب پوسته مورد علاقه و پلاگین . من خودم یه چند وقت باهاش کار کردم واقا وبلاگ نویسی توی پنل مدیریتیش لذت بخشه .

واقعا توی پنل vip میشه دامنه اختصاصی گذاشت و قالب اختصاصی هم نصب کرد؟

قیمت پنل vip ماهیانه چند دلار میشه؟

لینک به ارسال

واقعا توی پنل vip میشه دامنه اختصاصی گذاشت و قالب اختصاصی هم نصب کرد؟

قیمت پنل vip ماهیانه چند دلار میشه؟

البته من از یکی دیگه شنیدم که گفته بود این امکان وجود داره اما خودم هنوز کار نکردم با پنل VIP . ولی بخاطره تحریم فکر نکنم وجود داشته باشه اگه وجود داشت که این همه وب لاگ موفق میرفتن روی وردپرس دات کام :)

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

برای پلن vip چقدر هزینه کردین؟

لینک به ارسال

نه به صرفه نیست

شما اگه وردپرس رو درست مدیریت کنید هیچ وقت مشکل منابع ندارید

شما همون هزینه ای که میخواید تو wordpress.com بکنید رو یک ابر سرور از پارس پک بگیر خیلی به صرفه تره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...