رفتن به مطلب

مشکل بعد از عوض کردن مسیر وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تو سایت وردپرسم که آدرس اثلی به ابن صورت بود>>site.ir به این شکل در آوردم> test.site.ir یعنی پوشه ها رو به ساب دامین انتقال دادم

اما الان بیشتر قسمت ها از کار افتاده و سایت اصلی خیلی دیر باز میشه و پست ها هم نشون داده نمیشن به نظرتون چیکار کنم؟

ویرایش شده توسط avatar
لینک به ارسال

از phpmyadmin وارد قسمت wp_options بشوید و آدرس مطابق آدرس فعلی قرار بدید

لینک به ارسال

با قالب دیفالت چک کنید اگر مشکل بر طرف شده9 بود در قالب بگردید اگر جایی نشانی قبلی به صورت مستقیم اومده اصلاحش کنید

البته تصاویر داخل پستها که تغییر نشانی نمی ده مگر اینکه پوشه uploads را به مسیر قبلی برگردونید یا با افزونه search and replace نشانی ها را ریپلیس کنید

لینک به ارسال

افزونه ای آپلود نمیشه ....یعنی آپلود میشه و فعال سازی هم میکنم اما تو منوی وردپرس هیچی نمیاد

مشکل الان دقیقا اینه که فایل هایی که آپلود کردم تو آدرس قبلی مونده و به آدرس الان ست نشده ...اگه این حل بشه مشکل تمومه

لینک به ارسال

افزونه ای آپلود نمیشه ....یعنی آپلود میشه و فعال سازی هم میکنم اما تو منوی وردپرس هیچی نمیاد

مشکل الان دقیقا اینه که فایل هایی که آپلود کردم تو آدرس قبلی مونده و به آدرس الان ست نشده ...اگه این حل بشه مشکل تمومه

ببینید به دلیل اینکه تصاویر رو دستی توی پست ها وارد کردین با همون آدرس قبلی باز میشن.اما تصاویر شاخصتون مشکلی ندارن.

با افزونه search & replace لینک ها رو تغییر بدین.

به این شکل:

هر جا http://goodlearning.ir

تبدیل بشه به http://learn.goodlearning.ir

توی دو کادر پشت سر هم افزونه وارد کنید(دیگه خودش معلومه.)

لینک به ارسال

افزونه را اگر فعال سازی می کنید مشکلتون اینه که نمی تونید پیداش کنید فکر کنم زیر منوی ابزار ها می شه (جایی که برون ریزی و درون ریزی هم هستند)

لینک به ارسال

خوب باید اینکار را بکنید

در فیلد اول نشانی قبلی و در فیلد بعدی نشانی جدید را بگذارید

دذر حالت پیش فرض فقط جستجو می کنه اونرو در حالت جستجو و جابجایی بگذارید و بعد کلیک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...