رفتن به مطلب

لینک دار کردن برخی کلمات در پست ها برای سئو

Milad123

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

من یه سری کلمات رو موقع ارسال پست لینک میکنم به صفحه اصلی سایت

حالا میخوام بدونم اگه تعداد این لینکا توی هر پست 3-4 تا باشه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ مفیده یا مضر؟

لینک به ارسال

به تعداد زیاد ممکنه ضرر داشته باشه.

چون معمولا توی صفحه ادامه مطلب لینک به صفحه اصلی موجود هست و وقتی شما چند تا رو به پست اضافه میکنید تعدادشون غیرمنطقی بالا میشه و ممکنه تاثیر منفی داشته باشه.

لینک به ارسال

به تعداد زیاد ممکنه ضرر داشته باشه.

چون معمولا توی صفحه ادامه مطلب لینک به صفحه اصلی موجود هست و وقتی شما چند تا رو به پست اضافه میکنید تعدادشون غیرمنطقی بالا میشه و ممکنه تاثیر منفی داشته باشه.

ممنون الان بعنوان مثال این لینک رو ببینید :

http://movies.fullalbum3.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-a-fighting-man-2014/

اینجوری الان مضره یا مفید؟

لینک به ارسال

همونطور که گفتم تعداد لینک ها نباید زیاد باشه.

حالا شما توی این پست حتی اسم فیلم رو به صفحه اصلی لینک کردید! در حالیکه شما برای اون کلمه باید بازدیدکننده رو به صفحه پست هدایت کنید نه صفحه اصلی! بنابراین این لینک کلا اشتباه هست.

تا جایی که اطلاع دارم لینک دادن کلمات کلیدی به صفحه اصلی یک زمانی خوب بود ولی حالا اگر خیلی زیاد این کار رو تکرار کنید احتمال جریمه هست.

پس یه کم کمتر اینکار رو انجام بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...