رفتن به مطلب

مشکل برداشتن ریدایکت به سایت

sir1

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید

من یک وبلاگ به ادرس sirvan-bh89.blogfa.com دارم که به سایتم acgih.ir ریدایکت میشه از وقتی که وبلاگمو وصل کردم همش در نقشه سایتم ارور میده. چطور این ریدایکتو بردارم؟ از طرف میزبانی قبلیم این ریدایکت صورت گرفته

لینک به ارسال

آقای فخر چندتا فایل برای ریدایکت شدن وبلاگم به سایتم در روت هاست و قالب سایتم اضاف شده. اونارو بردارم و حذف کنم درست میشه؟

این اروری که داده مطمئنم از همون ریدایکت هست چون همه افزونه ها رو غیر فعال کردم نقشه سایتمو عوض کردم درست نشد. فقط همین احتمال مونده میخام اگه بشه ریدایکت وبلاگم به سایتمو به طور موقت قطع کنم ببینم درست میشه یا نه.

اروری که در نقشه سایتم هم داده بود در مورد ریدایکت شدن بود.

لینک به ارسال

من فایلی که مربوط به ریدایکت بود بک اپ گرفتم و حذف کردم. حالا دیگه وبلاگ به سایت ریدایکت نمیشه. نقشهای سایتمم دوباره ثبت کردم. ببینم بازم نقشه های پیاک ریدایکت شدن میدن

لینک به ارسال
چندتا فایل برای ریدایکت شدن وبلاگم به سایتم در روت هاست و قالب سایتم اضاف شده.

چه فایلهایی قرار دادین

موقت غیر فعالشون کنید و تست بگیرید

لینک به ارسال

یک فایلی به اسم btow.js در روت بود که بک اپ گرفتم و حذف کردم. من الان یک ماهه که در نفشه سایتم این ارور ریدایکت هست و در جاهای مختلف و اینجا تیکت زدم کسی بهم نگفت که چیکار کنم. :unsure:

لینک به ارسال

کسی چه می دونه

شما باید ببینید و بدونید مشکلتون از کجای سایته

اصولش اینه که ری دایرکت از سایت شما به سایت دیگه خطای ریدایرکت شما محسوب بشه نه برعکسش

ممکنه صدها سایت به این سایت صفحاتی رو ری دایرکت کنند این سایت که نمی تونه بره رفعشون کنه یا اصلا ازشون اطلاع داشته باشه

هر تغییری که می دید در گوگل وب مستر بین 24 ساعت تا 3 ماه ممکنه طول بکشه تا تغییرتون رو اعمال کنه شما چطوری همه ی سایت را در یک ماه تست کردید!!

متن ارور را بگذارید شاید بشه راهنمایی کرد

لینک به ارسال

متن ارور

post-4223-0-73904900-1402577698_thumb.pn

من دو تا احتمال میدادم که از اونا باشه یکی افزونه ای است که کلمات کلیدیو لینک میکنه یکی دیگه همون ریدایکت وبلاگم به سایت بود.

ولی قبل از افزونه این مشکل وجود داشت پس از اون نیست.

برای اطمینان همه افزونه ها و ریدایکت وبلاگ به سایتمو رو غیرفعال کردم بعد نقشه ها را ثبت کردم ولی بازم این ارور میاد. بر روی لینکی هم که بعنوان مثال میده کلیک میکنم به سایتم میده و به هیچ جا ریدایکت نمیشه

لینک به ارسال

این ارور که به همون افزونه مربوط می شه و سئو نبودن سایتتون

و اینکه صفحات بایگانی تگ ها را برای موتورهای جستجو باز گذاشتید این کار اشتنباهه و باعث ارور نات فوند می شه چون مطلبی که امروز ازش ایندکس می شه شش ماه دیگه به صفحه دو و سه رفته و دیگه سر جای قبلیش نیست و این از لحاظ گوگل تقلبه

لینک به ارسال

خب شما میگید چیکار کنم تا همه ایم مشکلاتو حل کنم؟ افزونه لینک کردن کلمات کلیدیو غیر فعال کنم؟

بایگانی تگ ها رو چجوری برای موتورهای جستجو ببندم؟

برای سئو هم فک نکنم سایتم مشکلی داشته باشه چون سایتمو در chkme.com بررسی کردم ۱۰۰ بود و در woorank.com تقریبا ۶۱ بود. مدیر سایت دیجی سئو هم گفت من ۷۰ بهت میدم. خب با این حساب من مشکلی از جانب سئو نمیبینم.

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال
صفحات بایگانی تگ ها را برای موتورهای جستجو باز گذاشتید این کار اشتنباهه و باعث ارور نات فوند می شه
لینک به ارسال

من در افزونه یوهاست اجازه دادم که تگ ها ایندکس بشن و به نقشه سایت هم معرفی کردم ولی بایگانی را noindex گذاشتم. حالا من متوجه نشدم که چطور صفحات بایگانی تگ ها رو ببندم؟

لینک به ارسال

در افزونه صفحه ی بایگانی یعنی بایگانی ماهیانه و صفحه ی تگ ها یعنی بایگانی تگ ها

تگ ها را نباید ایندکس کرد ولی می شه follow کرد

صفحه ایندکس یعنی یک نشانی که مطلب به صورت پایدار و همیشگی و کامل در اون قرار داره و مسلما برای هر مطلب نمی تونه بیش از یک صفحه باشه و اون هم صفحه ی پیوند یکتای مطلبه مابقی سایت نباید ایندکس بشند

لینک به ارسال

آقای فخرر من طق گقته شما تگ ها و دسته بندی ها رو noindex,follow کردم . الان تنها نوشته ها برگه ها و رسانه ها ایندکس میشن. اینطوری دیگه مشکلی نداره؟

بعد من در مورد این ریدایکت افزونه هم غیر فعال کردم و نقشه ها رو ثبت کردم ولی بازم خطارو میده. بخدا کلافم کرده

لینک به ارسال

قبلا که ارور های گوگل وب مستر بعد از اصلاح 15 روز تا سه ماه طول می کشید تا برطرف بشه

الان ظاهرا با تکنولوژی های جدید شده یک هفته ولی در هر حال همون لحظه نمی تونید نتیجه کارتون رو ببینید

ایندکس سازی گوگل این شکلیه که یک کپی از صفحه را برای جستجو در سایت خودش ذخیره می کنه و قاعدتا الان هنوز داره اونرو چک می کنه

به هر حال صفحاتی که برای ایندکس باز گذاشتید صحیحند برای فایل های رسانه باید توضیحات کامل را هم گذاشته باشید

در مورد follow کردن تگ ها و دسته بندی ها بیشتر مطالعه کنید بسیاری از لینکهای این صفحات باید nofollow باشند و فقط لینکهایی باید follow بشند که ختم به بخش هایی می شند که ایندکس شدنی هستند (مثل پیوند رسانه یا پیوند یکتا که پیوند یکتا را با rel برابر bookmark که نمایش بدید خودبخود follow می شه )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...