رفتن به مطلب

اضافه کردن چند اپلودر تصویر به قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان یه قالبیتی واسه یکی میخوام پیاده سازی کنم که هنگام ارسال مطلب نیاز به اپلود حدودا 5 تا عکس داره که هر کدوم توی قالب به جایی از پیش تعیین شده برن! اگر بگم تو بخش تایپ مطلب و ادیتور خودش اپلود کنه دیگه به اون جاهای دلخواه و از پیش تعیین شده نمیرن...

میخوام تو ضمینه دلخواه این کارو بکنم که بشه عکس اپلود کرد و از اونجا عکسو تو جای مد نظر تو قالب نشون بدم... چطوری میتونم قابلیت اضافه کردن اپلودر عکس به ضمینه های دلخواه اضافه کنم؟ ایا راهی هست؟؟؟ کلا میخوام حین ارسال مطلب بشه چندین عکس اپلود کرد (تو بخش ادیتور نه ها)

لینک به ارسال

دوستان من میخوام فقط چند تا فیلد اپلود عکس تو بخش ارسال مطلب اضافه کنم. حالا اگر پلاگینی میشناسید و یا راه حل بهتری دارید بهم بگید.. متشکرم

کلا قصدم اینه که کاربر حین ارسال مطلب مثلا 5 تا عکس اپلود کنه و اونارو تو قالب تو مکان های خاص نشون بدم همین.

لینک به ارسال

سلام یه روش پیش فرض هست که می تونید از پلاگین Multiple Post Thumbnails استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...