رفتن به مطلب

سوال در انتقال سایت به سایت دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام من دو تا هاست دارم 3 تا دامین

تو هاست اولی سایت اصلیم هست و یه اد دامین میشه 2 تا

یه هاست دیگرم هم یه دامین دارم که سایت شخصی هست یه ساب دامین دارم که توش ورد پرس نصب کردم و تنظیمات انجام دادم و کلی روش کار کردم

سوال من اینکه ورد پرسی که نصب کردم می تونم انتقال بدم به هاست اولی که ادد دامین دارم بعد بک آپ اجرا کنم سایت بیاد بالا

کسی می دونه این ارور چیه

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home3/mahyarjo/public_html/mahyarlove.ir/wp-config.php on line 25

ویرایش شده توسط mahyarjoon
لینک به ارسال

با سلام.

1- بله میتونید به راحتی منتقل کنید.

2- ارور مربوط به رشته نامعتبر یا اینکه چیزی رو پاک کردی و...

شما خط 25 فایل wp-config رو بزارین اینجا تا بهتون بگم چه مشکلی داره.

لینک به ارسال

من اینکار انجام دادم ولی سایت می زنم سفید میاد می خوام برم تو پنل مدیریت میره قسما مدیریت دامینی که ورد پرس ریخته بودم

لینک به ارسال

من اینکار انجام دادم ولی سایت می زنم سفید میاد می خوام برم تو پنل مدیریت میره قسما مدیریت دامینی که ورد پرس ریخته بودم

اگه منظورتون انتقال هست.

که باید به پایگاه داده سایتتون برین و از قسمت wp-options آدرس سایت رو عوض کنید.

لینک به ارسال

من اینو انجام دادم درست شد رفتم ویرایش کردم سایت خودمو زدم ولی سایت میارم بالا عکس نشان نمیده عکس های پیوست کردی

لینک به ارسال

تنظمیات ادرس در دیتابیس به درستی انجام نشده که ممکنه باعث بروز مشکلاتی از قبلی نمایش ندادن تصاویر و مطالب بشه و دسترسی به بخش های سایت بشه

لینک به ارسال

حالا باید چکار کرد من طبق راهنما انجام دادم ولی عکس ها نشون داده نمیشه بعد لینک های عکس ها رو سایت دیگه هست که ورد پرس نصب کردم می خوام تبدیل بشه رو دامین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...