رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید

بنده میخوام یک سایت جدید با محتوای دانلود برنامه های موبایل + موزیک و فیلم راه اندازی کنم . میخواستم قبل از اون یک قالب خوب و استاندارد خریداری کنم . ولی پیش از خرید میخواستم با اساتید مشورت کرده باشم که قالب مناسب و مطمئنی رو خریداری کنم

دوستان لطفا در این مورد قالب های مرتبط رو به بنده معرفی کنند . هزینه هم تا حدود 65 تومان میتونم پرداخت بکنم . البته برای کارهای زیبا و تک میشه هزینه های بالاتری هم میشه پرداخت کرد

ممنون میشم کمکم بکنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

اگه از قالب های موجود تو نت می خواید استفاده کنید داخل مارکت همیار وردپرس جستجو کنید و نسبت به سلیقه ای که دارید انتخاب و خرید کنید.

لینک به ارسال

بهتره برای حمایت و احترام به حقوق طراح قالب اصلی از سایت تم فارست قالب رو خریداری کنید چون پولی که شما بابت قالب میدید میره تو جیب کسی که داره اونو میفروشه .

لایسنس قالب ها همه تک کاربره هستند ولی این سایت ها میان یک قالب 30 دلاری رو که حالا ما میگیم خریدند (خریدند ؟؟) رو به 100 نفر میفروشن . و اصلا کار درستی نیست . -_-

لینک به ارسال

ببینید به نظر شخصی من یک قالب با سلیقه خودتون پیدا کنید و شخصی سازی کنید چرا؟ چون تمامی قالب ها به خاطر فروشی بودن و... نواقصی از نظر امنیت و سئو و.... دارند

اما قالبی که خودتون تغییرات میدید کاملترین قالب میشود

========

قبلا گفتم قالب های تم فارست همه اکسپلویت شدند :)

========

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...