رفتن به مطلب

افزودن تصاویر شاخص به متن مطالب

iAmin

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک کاری میخوام انجام بدم :

میخوام تصویر شاخص به کل مطالب (متنش) اضافه بشه

نمیخوام تصویر شاخص رو فراخوانی کنم میخوام به صورت خودکار توی تمامی مطالب قبلی تصویری رو که به عنوان تصوی شاخص گذاشتم به اول نوشته اضافه بشه همین.

ممنون میشم دوستان جواب بدن

((راستی همایش چی شد؟؟))

لینک به ارسال

ببخشید کسی نمیتونه کمک کنه؟

در ضمن من دوباره تاکید میکنم قالب من از تصاویر شاخص پشتیبانی میکنه من فقط میخوام کل تصاویر شاخص رو به اول مطالبم اضافه کنم منظورم اینه که تو قسمت دیداری ویرایشگر به صورت خودکار اضافه بشه!

لینک به ارسال

سلام

اگه قالبتون از تصویر شاخص پشتیبانی می کنه با تابع زیر داخل حلقه می تونید تصویر رو فراخوانی کنید

<?php the_post_thumbnail(); ?>

لینک به ارسال

گفتم که نمیخوام فراخوانی کنم

فقط میخوام کلیه تصاویر شاخص به اول متن مطالبم اضافه بشه

لینک به ارسال

میشه بیشتر توضیح بدین که دقیقا چی میخواین؟

یعنی میخواین مطلبی که الا منتشر کردین داخلش همه تصاویر شاخص وجود داشته باشه؟

یا میخواین تصاویر رو مدیریت کنید؟

یا میخواین از تصاویر شاخص کوئری بگیرین وهمه رو در یه پست نشون بدین ؟

دقیقتر بفرمائید

لینک به ارسال

ببنید نمیدونم چجوری بگم بفهمید!

البته ببخشید اشکال از منه که نمیتونم خوب مفهوم رو برسونم

من توی مطالبم یعنی در ادامه مطلب تصاویر شاخص رو فراخوانی نکردم یعنی باید در اول هر مطلب به صورت دستی اون تصویر شاخص رو بزارم و در صفحه اول تصاویر شاخص از اولین عکس انتخواب میکنه

تا اینجا مشکلی نیست اما من در مطالب قبلی تصاویر به طور خدکار از اولن عکس انتخواب نمیشد و من باید به صورت دستی تصاویر شاخص رو میزاشتم و همین طور تصاویر شاخص رو در ادامه مطلب میزاشتم هالا مشکل اینجاست:

هالا که من تصاویر شاخص رو در ادامه مطلب فراخوانی نمیکنم پس تصاویر مشخص نمیشه ! حالا تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که تصاویر شاخص نوشته های قدیمی رو به اول مطلب اضافه کنم.

ببخشید از این بهتر نمیتونستم مطالبم رو خوب انتقال بدم

لینک به ارسال

از همین کد استفاده کنید:

<?php the_post_thumbnail(); ?>

برای اندازه درون پرانتز قرار بدین: thumbnail یا medium یا large یا full

و قبل از

wp-content قرارش بدین.

لینک به ارسال

ای بابا نمیخوام تصاویر شاص استفاده کنم

میخوام تصاویر شاخص به ویرایشگر دیداری اضافه بشه

لینک به ارسال

سلام . توی فایل single.php ، این کد رو قبل از <?php the_content(); ?> قرار بدید ، تصویر شاخص به ابتدای تمام مطالب اضافه میشه !

<?php
if ( has_post_thumbnail() ) { // check if the post has a Post Thumbnail assigned to it.
the_post_thumbnail();
}
?>

امیدوارم منظورتون رو فهمیده باشم !

لینک به ارسال

دوستان خودم بلم تصاویر شاخص رو به ادامه مطلب اضافه کنم اما میخوام تصاویر شاخص رو در ادامه مطلب فراخوانی نکنم بلکه بیام تصاویر شاخص رو در متن مطالب اضافه کنم

یه مثال:

آقا من یک متن دارم و تصویر اول به عنوان تصویر شاخص قرار میگیره

ولی مطالب قبلی تصویر شاخص انتخواب شده و اگه حالا تصویر شاخص رو فراخوانی کنم مطالب جدید داره دو تصویر هست!!!

راهکاری دارید؟

لینک به ارسال

دوستان خودم بلم تصاویر شاخص رو به ادامه مطلب اضافه کنم اما میخوام تصاویر شاخص رو در ادامه مطلب فراخوانی نکنم بلکه بیام تصاویر شاخص رو در متن مطالب اضافه کنم

یه مثال:

آقا من یک متن دارم و تصویر اول به عنوان تصویر شاخص قرار میگیره

ولی مطالب قبلی تصویر شاخص انتخواب شده و اگه حالا تصویر شاخص رو فراخوانی کنم مطالب جدید داره دو تصویر هست!!!

راهکاری دارید؟

یا باید مطالب جدید تصاویر رو بردارین و از همون تصاویر شاخص استفاده کنید یا اینکه دستی تصویر به مطالب قبلی بدین.

لینک به ارسال

یا باید مطالب جدید تصاویر رو بردارین و از همون تصاویر شاخص استفاده کنید یا اینکه دستی تصویر به مطالب قبلی بدین.

بالاخره یه نفر هر منو فهمید

راهی نداره پلاگینی من راه دوم رو میخوام

نمیشه پلاگینی چیزی؟

لینک به ارسال

بالاخره یه نفر هر منو فهمید

راهی نداره پلاگینی من راه دوم رو میخوام

نمیشه پلاگینی چیزی؟

فکر نکنم همچین افزونه ای باشه.

دستی باید این کار رو بکنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...