رفتن به مطلب

یک سوال درمورد وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام،اولش بگم که خوشحالم در انجمن عضو شدم،اونم انجمنی که در مورد وردپرس باشه و ار اون بهتر با انجمن ساز ipb

خب برم سر اصل مطلب: بنظر شما میشه سایتی با وردپرس طراحی کرد که برای دانلود مقاله باشه و کاربران برای دانلود نیاز به اعتبار داشته باشن و این اعتبار رو با ارسال مطلب در سایت بدست بیارن، مثلا من یه مقاله بخوام دانلود کنم که نیاز به 1 اعتبار داشته باشه و من مجبور شم یک مطلب در سایت ارسال کنم که بعئ تایید مدیر هم مطلب من در سایت قرار بگیره و هم اعتبار دانلود بدست بیارم

مثل این سایت :plckaran.com

افزونه و یا هرچی که باشه فقط بتونه اینکار رو انجام بده

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

سایتی که مثال زدین aps هست و سیستم مدیریت محتوای اختصاصی داره.

در حالت عادی با php هم به سادگی میشه یه همچین سیستمی پیاده سازی کرد. ولی افزونه اماده برای وردپرس که دقیقا این کار رو انجام بده ندیدم من. ولی خب افزونه دانلود در ازای پرداخت هست. اجازه بدین دوستان هم نظر بدن شاید افزونه ای که می خواید آماده باشه. اگه نبود مجبورید سفارش بدید براتون بنویسند که البته کار خاصی هم نداره..

لینک به ارسال

ممنونم سید

کاشکی دوستان دیگه هم بیان و نظر بدن

به نظرت با دوتا افزونه می تونم این کار رو بکنم، یعنی یه افزونه دانلود در ازای پرداخت و یه افزونه پست میهمان؟

البته نمی دونم افزونه پرداخت رو میشه جوری دستکاری کرد که بجای پرداخت، از اعتبار مصرف کنه و من خودم دستی اعتبار اضافه کنم؟

لینک به ارسال

اگه با توابع وردپرس و php اشنا هستید می تونید بنویسید. کار خاصی نداره.

لینک به ارسال

یک پیشنهاد

میتونید از افزونه های امتیاز دهی که به مطالب و نظراتی که اشخاص میزارن و بعدش امتیازی دریافت میکنن رو با افزونه دانلود به ازای پرداخت یکی کنید.

البته افزونه های edd تو سایت رو بررسی کنید شاید همچین چیزی داشته باشه

در کل چیزه جالبی منم دارم دنبالش میگردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...