رفتن به مطلب

نمایش سایت در جستجو گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک مشکلی که در سایت دارم اینکه سایت ما خیلی آپدیته خوب یعنی حداقل روزانه 30 پست روش میره و از لحاظ آپدیت بودن مشکلی نیست از لحاظ کاربر هم میشه گفت روزانه 150 کاربر کاملا فعال داریم خبر ها نیز هیچکدوم کپی شده نیست و همه از منابع ترجمه میشن .اما مشکل اینه که اسم سایت توی گوگل میزنی سایت نمایش نمیده و یا بهتره بگم اصلا ورودی سایت از گوگل تقریبا صفر تیک نمایش سایت توی گوگل هم نزدیم و گوگل میتونه به سایت دسترسی داشته باشه سئو سایت هم درسته و فکر نکنم مشکلی داشته باشه بعدش توی وبمستر و گوگل آنالیز هم سایت ثبته و کدی که دادن هم توی هدر سایت هست.واقعا نمیدوم مشکل از کجاست و چرا توی گوگل سایت اصلا دیده نمیشه حالا از دوستان با تجربه میخوام که یک نگاهی بکنند ببینند که متوجه میشن مشکل از کجاست یا خیر برخی دوستان هم گفتن که گوگل بعضی مواقع نسبت به سایت ها در یک زمانی بی توجه میشه ولی این مشکل از ابتدا که سایت راه اندازی شده بوده و همین مشکل هم باعث شده بازدید زیاد خوب نباشه و همون روزانه 5 یا 6 هزار نفر باشه اگه ورودی گوگل درست بشه مطمئنا بازدید هم بالا تر میره و رتبه بهتر میشه خواهش میکنم کمک کنید :(

اینم آدرس سایت:GameSource.Ir

همچنین تنظیمات گوگل آنالیز و گوگل وبمستر و الکسا درسته پس مشکل از اونا نیست.

لینک به ارسال

بدونه ارور تو گوگل وبمستر ثبت شد؟؟

امکان داره اروری داده باشه که شما بررسیش نکردین..از این مشکل ها پیش میاد

لینک به ارسال

نه اخطار خاصی نداده فکر کنم صفحات ایندکس نمیشن شما میدونی بیاد چجوری این مشکل حل کرد ؟ الان شما امتحان کن اسم سایت توی گوگل بزن اصلا نتیجه مرتبط به سایت اصلی رو نمایش نمیده

لینک به ارسال

بله امتحان کردم تو گوگل

شما برو تو پنل گوگل وبمسترت یه بار چک کن ببین لینک هارو میخونه و ارور اینا نداده بهت؟؟

سایتتون ثبت نشده تو گوگل

لینک به ارسال

چند وقته مشکل پیش اومده ؟

اگر خیلی وقت نیست، کمی صبر کنید چون جدیدا خیلی سایتها با همین مشکل دچار شدن و به احتمال زیاد گوگل داره تغییراتی اعمال میکنه.

لینک به ارسال

چند وقته مشکل پیش اومده ؟

اگر خیلی وقت نیست، کمی صبر کنید چون جدیدا خیلی سایتها با همین مشکل دچار شدن و به احتمال زیاد گوگل داره تغییراتی اعمال میکنه.

خیلی وقته از همون ابتدا حدود یک سال و 6 ماه

بله امتحان کردم تو گوگل

شما برو تو پنل گوگل وبمسترت یه بار چک کن ببین لینک هارو میخونه و ارور اینا نداده بهت؟؟

سایتتون ثبت نشده تو گوگل

چشم الان یک نگاه میکنم ولی فکر نکنم از اون باشه چون سایت ثبته کدش هم گذاشتم پیغامش هم سبز شده گفته که سایت شناخته الان هم که میری تصویر بند انگشتی سایت هم خودش هی آپدیت میکنه و گذاشته

لینک به ارسال

آقا همه این کار ها رو کردم اخطاری هم نداده فقط این داده

A verified user has blocked or unblocked sitelinks for this site: http://gamesource.ir/.

The links shown below some sites in our search results, called sitelinks, are meant to help users navigate your site. Our systems analyze the link structure of your site to find shortcuts that will save users time and allow them to quickly find the information they're looking for. The process of creating Sitelinks is completely automated, but if you think that the sitelinks displayed for your site are inappropriate or incorrect, you can block them so that they no longer appear. More information.

که چیز خاصی نیست فکر کنم تر خدا کمک کنید این مشکل حل کنم :(

لینک به ارسال

شما سایت مپ رو بهش معرفی کردین؟

یه اسکرین شات از صفحه اصلی وبمستر بگیرین و اینجا بزارین.

خوب شما باید یه سر نخی چیزی به ما بدین تا بتونیم کمک کنیم!! ;)

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این تگ نمیزاره گوگل سایت شمارو ایندکس کنه ...

<meta name="robots" content="noindex,follow,noodp,noydir">

لینک به ارسال

شما سایت مپ رو بهش معرفی کردین؟

یه اسکرین شات از صفحه اصلی وبمستر بگیرین و اینجا بزارین.

خوب شما باید یه سر نخی چیزی به ما بدین تا بتونیم کمک کنیم!! ;)

سلام !

بفرامیید این هم عکس منظورتون از صفحه اصلی وب مستر همینه؟!

78167405498163848534.jpg

سلام دوست عزیز

این تگ نمیزاره گوگل سایت شمارو ایندکس کنه ...

<meta name="robots" content="noindex,follow,noodp,noydir">

درود!

تگی که گفتید رو از هدر سایت پاک کردم اما همچنان هم توی گوگل اسم سایت میزنم نتیجه ای یافت نمیشه

لینک به ارسال

درود!

تگی که گفتید رو از هدر سایت پاک کردم اما همچنان هم توی گوگل اسم سایت میزنم نتیجه ای یافت نمیشه

سلام

من سورس سایتتون رو مجدد بررسی کردم این متا تگ هنوز هست .

اگر این متا تگ رو هم حذف کنید مدتی طول میکشه که گوگل سایتتون رو ایندکس کنه برای ایندکس سریعتر پیشنهاد میشه نقشه سایت رو از گوگل حذف و مجددا بهش معرفی کنید و آدرس صفحه اصلی سایت رو در وبمستر Fetch کنید ...

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

سلام

من سورس سایتتون رو مجدد بررسی کردم این متا تگ هنوز هست .

اگر این متا تگ رو هم حذف کنید مدتی طول میکشه که گوگل سایتتون رو ایندکس کنه برای ایندکس سریعتر پیشنهاد میشه نقشه سایت رو از گوگل حذف و مجددا بهش معرفی کنید و آدرس صفحه اصلی سایت رو در وبمستر Fetch کنید ...

سلام بله از یک افزونه بود تنظیماتش درست کردم تگ مربوطه حذف شد خوب حالا باید چجوری نقشه سایت حذف کرد و مجددا درست کرد؟

لینک به ارسال

حذف نقشه سایت منظور حذف از وبمستر تولز هست که نیاز نیست.

برای بازبینی نقشه سایت در وبمسترتولز و معرفی مجدد آن در سمت راست پنل وبمستر گزینه Sitemaps رو کلیک کنید و از پایین صفحه نقشه سایت رو انتخاب و گزینه Resubmit و بزنید

موفق باشید ...

لینک به ارسال

حذف نقشه سایت منظور حذف از وبمستر تولز هست که نیاز نیست.

برای بازبینی نقشه سایت در وبمسترتولز و معرفی مجدد آن در سمت راست پنل وبمستر گزینه Sitemaps رو کلیک کنید و از پایین صفحه نقشه سایت رو انتخاب و گزینه Resubmit و بزنید

موفق باشید ...

خیلی ممنون همه چیزای که گفتید مو به مو انجام دادم ای کاش که درست شه :)

اگه قرار باشه درست شه تا آخر هفته دیگه باید اسم سایت میزنم توی نتایج جستجو بیاد؟ دیگه درسته؟

لینک به ارسال

اگه قرار باشه درست شه تا آخر هفته دیگه باید اسم سایت میزنم توی نتایج جستجو بیاد؟ دیگه درسته؟

ببین دوست عزیز اگر بخوای اطمینان پیدا کنی سایتت در گوگل ایندکس شده باید سایتت رو با فرمت زیر در گوگل سرچ کنی.

site:gamesource.ir

حالا اینکه سایتت با اسم خودش در مدت کوتاهی بیاد صفحه اول هیچ تضمینی نداره و باید به مطالب و سئوی سایت توجه کنی که بیای صفحه اول گوگل ...

لینک به ارسال

با توجه به ارور های وبمستر بله احتمالا دسترسی رو ازش برداشتین.

احتمالا مشکلتون حل میشه.

لینک به ارسال

سلام

من سایتتون رو مجدد چک کردم این متاتگ از صفحه اصلی و بعضی مطالب حذف شده ولی در سورس بعضی مطالب مثل این لینک هنوز این متا تگ وجود داره و نمیزاره گوگل اون مطلب رو ایندکس کنه ...

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

سلام

من سایتتون رو مجدد چک کردم این متاتگ از صفحه اصلی و بعضی مطالب حذف شده ولی در سورس بعضی مطالب مثل این لینک هنوز این متا تگ وجود داره و نمیزاره گوگل اون مطلب رو ایندکس کنه ...

سلام ممنون که بررسی کردین اینا مربوط میشه به یک افزونه که این نسخه که ما داشتیم مشکل داشت الان که گفتید هرکار کردم درست نشد زدم به روز کردمش هم امکانات جدید اومد و هم اینکه مشکل حل شد بازم خیلی خیلی خیلی از شما ممنونم که وقت گذاشتی و به بنده و تمام اعضا و تحریریه سایت کمک بزرگی کردی :wub:

ویرایش شده توسط GameSource
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...