رفتن به مطلب

سوال درمورد لینک دانلود و دانلود نشدن !

پست های پیشنهاد شده

سلام

اگر بعضی سایت های آپلود رایگان رو دیده باشید لینک شون مثلا اینطوریه address.com/link.zip

ولی وقتی این رو باز کنید فایل link.zip باز نمیشه یعنی دانلود هم نمیشه

بلکه یک صفحه باز میشه و مثلاً تایید میخواد و ... مثل مدیا فایر - رپید شیر - و غیره

نحوه عمل نکردن اینها چطوریه که ادرس شون لینک هست ولی دانلود نمیشن و چطوری میتونیم از اینا با php اجرا کنیم؟

لینک به ارسال

دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم این ها به صورت اسکریپت php هست و یا افزونه وردپرس و من ندیدم که دقیقا اینجوری باشه site.com/file.zip معمولا به صورت site.com/download.php?action=file.zip و یا یک همچین چیزی هست به نظرم باید با استفاده از php تعیین کنید که وقتی این لینک کلیک شد همچین صفحه ای رو نشون بده و داخل اون صفحه مثلا لینک دانلودی باشه که بعد 15 ثانیه فعال می شه و...

( البته ببخشید زیاد از php سر در نمیارم وگرنه کامل تر توضیح می دادم)

لینک به ارسال

نمی دونم اسپمه یا نه ولی پاسخ میخوام :(

ویرایش شده توسط مهندس
لینک به ارسال

با php بخوای بنویسی باید پیوند یکتا رو دستی تولید کنی. اسم فایل + پسوند رو اول باید جدا کنی بعد به انتهای آدرس اضافه کنی و آدرس صفحه رو تولید کنید. بعد داخل صفحه action عملیات مورد نظر رو انجام بدی.

لینک به ارسال

باید با php برنامش رو بنویسی دیگه.. حداقل چیزی که نیازه روش ارسال اطلاعات بین صفحات از طریق متدهای فرم

لینک به ارسال

من که گیج شدم رف. یکی به زبون درست بگه دیگه جوابُو دیگه !

فک کنید میخوام وقتی سایتم رو این ادرس باز میشه daaaa.ir/mohandes.zip به جای لینک دانلود یه صفحه بالا بیاد و بعد اینکه صفحه اومد تایید بگیره مثلا کپچا باشه بعد از وارد شدن کپچا - فایل دقیقا از همین لینک دانلود بشه مثلا با این لینک فایل دان بشه daaaa.ir/mohandes.zip/download

مثل پرشین گیگ

ویرایش شده توسط مهندس
لینک به ارسال

ببینید مثلا توی وردپرس میشه پیوند یکتا رو به هر چیزی تبدیل کرد مثلا .html یا هر چیز دیگه ایی و برای فایل فشرده .zip قرار داد ...

وقتی کاربر به اون صفحه هدایت شد لینک اصلی دانلود اونجا قرار داده . این روش سادش بود .

روشی که اقای مهدوی عزیز عرض کردن با PHP هستش که با یکم برنامه نویسی میشه کاربر رو موقع دانلود به یک صفحه خاص هدایت کرد . که البته میشه با جاوا اسکریپت هم اینو درست کرد ولی خوب با PHP خیلی حرفه ایی تره و پویاست ! اگر شما یکم سرچ میکردید به راحتی به جوابتون رسیده بودید . قبلا توی این تاپیک استاد فخار جواب دادند -

با استفاده از این پلاگین قدرتمند هم میتونید چنین چیزی رو بسازید :

http://wordpress.org/plugins/download-manager/installation/

لینک به ارسال

تشکر فراوان داداش .

حالا اگر بخوام بدون وردپرس انجام بدم چطور میشه؟ یعنی php صفر کیلومتر باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...