رفتن به مطلب

بازکردن همزمان چند پست با یک کلیک

پست های پیشنهاد شده

سلام

چجوری میتونم یه گذینه توی صفحه اصلی سایت قرار بدم که وقتی کاربر روی اون کلیک میکنه تموم پست های داخل صفحه به طور هم زمان توی تب های جدید باز بشن

(تعداد پست هایی که توی صفحه اصلی و صفحات ارشیو و نمایش داده میشه 8 تا هست)

لینک به ارسال

فایده اینکار چیه؟

بجز اینکه هشت برابر مقدار طبیعی ترافیک سایتتون مشغول بشه و احتمالا کاربر بخاطر باز شدن چند تب مختلف از همشون خارج بشه

شدنش رو همونطور که گفتند با جی کوئری می شه انجام داد ولی هم سرعت سایت رو بخاطر ترافیکی که می گیره از بین می بره و هم هیچ یوزری در آن واحد نمی تونه 8 تب را بخونه

اگر هدفتون رو بگید شاید بشه بیشتر راهنمایی کرد

لینک به ارسال

دراصل کاربر وقتی اون گذینه رو میزنه هیچ پستی براش باز نمیشه . الان هم توی صفحه اصلی و ارشیو ها فقط عنوان پست + متن کوتاه توضیح + لینک هست که با کلیک روی هر پست مشخصات و کاربر رو به برنامه لاین انتقال میده که شخص رو داخل لاین اد کنه

line.farsizaban.ir

این سایت هست . البته برای این که کارایی سایت رو درست ببینید باید با موبایل وارد بشید و لاین رو نصب داشته باشد . با کامپیوتر سایت درست کار نمیکنه

لینک به ارسال

من کارایی سایت را نمی خواهم ببینم می خوام بدونم فایده 8 تا تب همزمان باز شدن چیه اگر منظورتون نمایش محتوای هشت مطلب در یک صفحه است که با کوئری اینکار را انجام بدهید

لینک به ارسال

الان توی کد های صفحه اصلی توی حلقه من برای لینک مطلب از این کد استفاده کردم

<a href="<?php the_title(); ?>" target="_blank"><?php the_content(); ?><br><?php the_title(); ?> </a>

که این وقتی کاربر روی هر پست کلیک میکنه به جای این که محتوای کامل پست توی صفحه جدیدباز بشه یه صفحه جدید باز میشه که کاربر رو منتقل میکنه به برنامه لاین ( ادرس با تابع <?php the_title(); ?> فراخوان میشه که عنوان هر پست یه لینک هست)

شما فکر کنید یه سایت عادی هست و یه دکمه نیاز داریم که پست های توی اون صفحه رو همزمان توی تب های مخلف باز کنه

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

من که چیزی متوجه نشدم

کارتون اشتباهه و تجربتا درخواستهای عجیب و غیر متعارف ناشی از آنالیز اشتباه فرایند و رسم یک الگوریتم ذهنی اشتباست

پیشنهاد می کنم زیاد دنبال اعمال اکشن های غیر متعارف نباشید

این کد را تست کنید

<form class="permalink" target="_blank" name="permalink" action="<?php the_permalink();?>" method="post" style="display:none"><input name="link" value="ok" type="hidden"></form>
<a href="<?php the_title(); ?>" target="_blank" class="post-title"><?php the_content(); ?><br><?php the_title(); ?> </a>
<script type="text/javascript">
$(document).ready(function() {
$(".post-title").click(function() {
$("form.permalink").submit();
});
})
</script>

سایت باید به کتابخانه جی کوئری متصل باشد

لینک به ارسال

از لاین استفاده میکنید؟ برای این که بتونید سایتو درک کنید باید یه بار باش کارکنید تا متوجه کارش بشید

درواقع کارسایت خیلی پیچیده نیست ولی توضیح دادنش پیچیده هست

این کدی که زحمتش رو کشیدید رو استفاده کردم ولی فقط لینک پست اخر رو داره . یعنی یه پست رو بازمیکنه و عنوانش هم همون لینک هست .

میخوام همزمان پست های توی صفحه رو باز کنه و عنوانش هم انتخابی بشه ( اد کردن همه )

عکس پیوست رو ببینید ( اونی که بین تعداد کل لینک ها و ارشیو لینک ها هست رو این کده شما نمایش میده

post-616-0-19899300-1402305603_thumb.png

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

اصلا قضیه عوض شد شما یک چک باکس می خوای که هر تعدادی رو توش کلیک کردن باز کنه؟

باید براش کد نوشت اگر فرصت کردم امروز می نویسم و می گذارم

لینک به ارسال

هر تعداد کلیک نه . با یه کلیک همزمان تموم پست ها باز بشن

فکر کنید لینک پست های سایت توی یه صفحه به این صورت هست

site.com/link1

site.com/link2

site.com/link3

site.com/link4

site.com/link5

site.com/link6

site.com/link7

site.com/link8

یه گذینه میخوام به بالای سایت اضافه کنم به اسم "اد کردن همه " که کاربر فقط با یه کلیک بتونه اون لینک های پست داخل صفحه رو همزمان باز کنه . ( وقتی یه بار کلیک کرد هر 8 تا لینک فراخوان بشه و برای کاربر باز بشه)

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

1. کد تست شده و درست کار می کنه

2. اینکار از ریشه غلطه و هر مشکلی می تونه از لحاظ لود و ساسپند شدن سایت و از بین بردن کاربر بخاطر اذیتهای 8 تب همزمان تقلب گرفتن از طرف گوگل اخراج سایت از صفحه های جستجو داشته باشه که همش به عهده خودتونه

3. می شه کد را با حلقه ساخت که کوتاه تر بشه ولی چون باید تمام دایره را اجرا کنه هیچ تاثیری در فشارش روی منابع نداره

4. با توجه به اینکه ریشه ی کار را وقت کشی و اتلاف انرژی می دونم سئوالی رو هم در ادامه ی این تایپیک پاسخ نمی دم

ترتیب کده:

1. خارج از حلقه:

<script type="text/javascript">

$(document).ready(function() {

$("#post-title").click(function() {

$(this).text("1");

$("#permalink1").submit();

per2()

});

function per2() {

$("#post-title").text("2");

setTimeout(function() {

$("#permalink2").submit();

per3();

},100);

}

function per3() {

$("#post-title").text("3");

setTimeout(function() {

$("#permalink3").submit();

per4();

},100);

}

function per4() {

$("#post-title").text("4");

setTimeout(function() {

$("#permalink4").submit();

per5();

},100);

}

function per5() {

$("#post-title").text("5");

setTimeout(function() {

$("#permalink5").submit();

per6();

},100)

}

function per6() {

$("#post-title").text("6");

setTimeout(function() {

$("#permalink6").submit();

per7();

},100);

}

function per7() {

$("#post-title").text("7");

setTimeout(function() {

$("#permalink7").submit();

per8();

},100);

}

function per8() {

$("#post-title").text("8");

setTimeout(function() {

$("#permalink8").submit();

per9();

},100);

}

function per9() {

$("#post-title").text("Submited!");

}

})

</script>

<button id="post-title" >button</button>

<?php $i =0; ?>

بخش دوم بعد از while (داخل حلقه)

<?php $i = ++$i; ?>
<form class="per-form" id="permalink<?php echo $i;?>" target="_blank" name="permalink" action="<?php the_permalink();?>">
<input name="link" value="ok" type="hidden"></form>

لینک به ارسال

ممنون

ولی باز هم کار نکرد . گذینه button به سایت اضافه میشه ولی کار نمکنه و مثل یه نوشته عادی هست

اگه امکانش هست راهنمایی کنید بتونم این کارو انجام بدم . هیچ تاثیری توی لود سرور نداره چون هیچ پست و لینکی روی سایت باز نمیشه و کاربر مستقیم منتقل میشه به برنامه موبایل

لینک به ارسال

عینا کد را همونطوری که گفته شده بگذارید

سایتتون هم مشکلی با jquery نداشته باشه کد اجرا می شه قبل از قرار دادنش تست کردم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...