رفتن به مطلب

سفید شدن ادامه مطلب در هر دسته!

پست های پیشنهاد شده

سلام

به تازگی تغییراتی تو سرور ایجاد شده و بعد از ایجاد این تغییرات، زمانیکه روی topmenu کلیک میکنم تا مثلا وارد دسته ای خاص بشم، اون دسته رو سفید نشون میده! مثل شکل زیر:

( تمام دسته ها تو قسمت مدیریت وردپرس موجوده و حذف نشده، همینطور کدهای هر دسته هم تو قالب موجوده و حذف نشده) ( خود صفحه اصلی بالا میاد و مشکلی نداره، فقط و فقط دسته ها اینطوری میشه!)

un4ht0cfldxy6ruuiqxb.jpg

تغییراتی که تو سرور ایجاد شده

hsmkgpjgll3go9ly85ym.jpg

لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم درست بشه؟

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

کد

define

(

'WP_DEBUG'

,

true

); رو هم تو

wp-config.php گذاشتم .. .اما هنوز مشکل شناسایی نشده!

==========================================

بعداز فعال کردن کد بالا ارور زیر و داده!! چیکار کنم؟

Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.) in /home/guarddco/public_html/wp-includes/functions.php on line 3245

Notice: Undefined variable: stylesheet in /home/guarddco/public_html/wp-content/themes/Hundred/functions.php on line 260

Notice: Undefined variable: description in /home/guarddco/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 2039

همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم!! و مجدد تست کردم! مشکل حل نشده!

ممکنه مشکل از نام پوشه قالب یا چیز دیگه ای تو هاست باشه؟

لینک به ارسال

عجب!!! حالا پیغام زیر ومیده!!! ( فقط وقتیمیخواموارد دسته های سایت بشم!) صفحه اصلی بدون مشکل لود میشه!

Not Found

The requested URL /category/intel-nvidia/ was not found on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لینک به ارسال

بنده احتمال میدم پیوند های یکتای سایتتون مشکل پیدا کرده باشه ، به قسمت تنظیمات وردپرس و پیوند های یکتا را بر پیشفرض بزارد و فایل .htaccess در ون هاست را پاک کنید.

لینک به ارسال

بنده احتمال میدم پیوند های یکتای سایتتون مشکل پیدا کرده باشه ، به قسمت تنظیمات وردپرس و پیوند های یکتا را بر پیشفرض بزارد و فایل .htaccess در ون هاست را پاک کنید.

متاسفانه تو پنل مدیریت هم دیگه نمیتونم برم!! و ارور زیر ومیگیرم:

Not Found

The requested URL /category/intel-nvidia/ was not found on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

سایت و با ctrl+f5 رفرش کردم که کلا قالب بهم ریخت!!! نمیدونم مشکل از چیه!!

کسی میدونه چه طوری بایددرستش کرد؟

لینک به ارسال

دیباگ رو غیرفعال کنید و وارد پنل بشید.

پیوندهای یکتا رو به روز کنید و به دسته بندیها مراجعه کنید.

با پوسته پیش فرض تست کنید.

لینک به ارسال

دیباگ رو غیرفعال کنید و وارد پنل بشید.

پیوندهای یکتا رو به روز کنید و به دسته بندیها مراجعه کنید.

با پوسته پیش فرض تست کنید.

همه کار ها رو انجام دادم! همچنان قالب ها، چه پی فرض و چه قالب خودم به صورت بهم ریخته بالا میاد!!! url ها رو هم پیش فرض کردم!! درست نشد :(

لینک به ارسال

کسی نمیدونه باس چیکار کرد!!!!!

الان یه سری از مشکلات بر طرف شدن!!!!!!!!!!! اما استایل قالب بهم ریخته!!!!! اینو چیکار کنم؟! کسی میدونه؟ ممکنه از هدر باشه؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...