رفتن به مطلب

فارسی سازی لغات قالب

M4U

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من قالب

http://themeforest.net/item/goodnews-premium-wordpress-newsmagazine/1150692

رو خریدم این قالب به صورت پیش فرض از راستچین پشتیبانی میکنه چون زبان عربی رو ساپورت میکنه

حالا من فقط میخوام لغات قالب رو به فارسی تبدیل کنم

باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

از طریق فایل زبانی که در پوشه قالب وجود داره لغات رو ترجمه کنید با نرم افزار Poedit

اگه هم می خواید بدید دوستان براتون انجام بدن چه رایگان و چه با هزینه از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید. برای این که قالب رو خریدید این رو میگم.

لینک به ارسال

قوانین را هم بخوانید بحث در مورد قالبهای غیر رایگان در انجمن ممنوعه باید برای پشتیبانی و خدمات بعدی قالب با فروشنده تماس بگیرید معمولا با دریافت هزینه ی کمی کارتون رو انجام می دند

لینک به ارسال

قوانین را هم بخوانید بحث در مورد قالبهای غیر رایگان در انجمن ممنوعه باید برای پشتیبانی و خدمات بعدی قالب با فروشنده تماس بگیرید معمولا با دریافت هزینه ی کمی کارتون رو انجام می دند

البته استاد این رو بگم که من به صورت کلی این جمله رو گفتم:

از طریق فایل زبانی که در پوشه قالب وجود داره لغات رو ترجمه کنید با نرم افزار Poedit

ایشون باید در بخش خرید تاپیک می زدند یا از طریق پیام خصوصی با کسانی که مد نظرشون هست در ارتباط باشن.

به نظرم تاپیک بسته یا به بخش خرید انتقال داده بشه بهتره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...