رفتن به مطلب

نظر سنجی امنیتی

پست های پیشنهاد شده

بنام خدا

با سلام به همه وردپرس بازا

این روزا بحث داغ هک و امنیت رو بورس هست و کلی سروصدا کرده.

ماشالا جدیدا وردپرس هم که شب آپدیت میکنی صبش میای ورژن جدید داده بیرون.

من یا ما و یا حتی شما دوست عزیز؛ دنبال یه افزونه خوب به قول معروف توووپ "البته نه در حد توپ جام جهانی" امنیتی میگیردیم. این وسط هم کلی افزونه وجود داره. بدبختی اینجاست که این افزونه ها یا خیلی قدیمی هستن یا دیر به دیر آپدیت میشن و با همه ورژن های وردپرس منجمله جدیدترین ها سازگاری ندارن و همیشه زیر این افزونه ها دیدگاه هایی هست: عاغا باگ داره، عاغا کار نمیکنه، عاغا خوبه، عاغا تشکر، عاغا عالیه، دیده میشن ...

حالا ما یه افزونه پیدا کردیم خدارو شکر که مثکی بروز هس و کلی هم طرفدار داره... اسمش: better-wp-security یا امنیت برتر

حال سوال اینجاست چه تعداد با این افزونه کار کردن و آیا این افزونه مثل تابلو ورود ممنوع یه تنه یه اوتوبان رو حریفه که ما نخوایم کلی افزونه نصب کنیم ؟!!

اگر هم افزونه خوب دیگه میشناسید لطفا معرفی کنیم.

- مچـــکرم

لینک به ارسال

افزونه‌ی خوبیه پیش‌تر باهاش کار کردم برای هر چیزی یه گزینه‌ای داره. پیش از هر کاری بک آپ بگیر و سپس با افزونه دستکاری کن

لینک به ارسال

قبلا تاپیک مشابه بوده و بحث گردیم درباره افزونه های امنیتی و مشائل امنیتی و......

لطفا جستجو کنید تا به پاسختون برسید

لینک به ارسال

منم تعریف این افزونه رو خیلی شنیدم ولی واجبم نیست که حتما ازش استفاده کنی شما موارد امنیتی وردپرسو به خوبی رعایت کنی تقریبا سایتت از امنیت خوبی بهرمند میشه

می تونی سایتتو در این ادرس بررسی کنی و ببینی که چه نمره ای از ۱۰ میگیری webcheck.me

برای من که هیچ افزونه امنیتی استفاده نمیکنم ۷ داده

لینک به ارسال

منم درباره افزونه های امنیتی و خصوصا این افزونه مدتی پیش بحث کرده بودم نمونه :

لینک به ارسال

من از پلاگین All In one WP Security استفاده میکنم که بنظرم بهترین پلاگین واسه امنیت وردپرس هستش به 3 دلیل

1. پشتیبانی از پارسی

2. تنظیمات حرفه ایی ولی ساده

3. امکانات تقریبا کامل

از نظر بروزرسانی هم عالیه تقریبا هر 1 ماه یه بار اپدیت شده و با نسخه های جدیدتر وردپرس فیکس میشه .

لینک به ارسال

بنده استفاده از این افزونه را خیلی خطرناک میدانم

همیشه گفتم و میگم امنیت چیزی نیست که با نصب یک افزونه تامین بشه که در این صورت هیچ سایتی هک نمیشد

برای حفظ امنیت تجربه لازمه و شما باید با اساتید در ارتباط باشید

توصیه بنده مشهده این آموزش است : حفظ امنیت وردپرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...