رفتن به مطلب

کپی مطالب

wp-user

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان

یه سوالی داشتم که شاید خنده دار به نظر بیاد اما خب می پرسم

همونطور که می دونید گوگل مطلب کپی رو تشخیص میده که خب این در حالیه که ما از یک سایت دیگه کپی کنیم و در نتیجه مطلبی که قبلا تو سایت دیگری بوده رو ما از دوباره ارسال کردیم و خب در سئو مشکل داره!

اما میخوام بدونم آیا اگر مطلبی رو مثلا از یک فایل ورد (word) از کامپیوتر تو سایتمون کپی کنیم در حالیکه اون مطلب تو هیچ سایت دیگری نباشه و ایندکس نشده باشه، آیا باز هم گوگل میفهه کپیه و ارزش مطلب پایین میاد؟! یعنی شما مطلبی رو ارسال کردی که خودت تو پنل وردپرس ننوشتی بلکه از یه فایل تو کامپیوترت تو وردپرس کپی کردی ولی این مطلب تو سایت دیگری هم نیست با این حال آیا این ارزش همون حالتی رو داره که بصورت دستی تو وردپرس مینویسیم؟ و به عنوان یه مطلب نو و تازه به حساب میاد؟!

با تشکر

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

سلام

نه دوست عزیز. دستی نوشتن یا کپی از یه فایل ورد فرق نداره.. مهم کیفیت و تازگی مطلب هست. http://www.seomoz.ir/what-is-ever-green-content.html این مطلب رو بخونید بد نیست

لینک به ارسال

گوگل مطلبی رو کپی میدونه که مشابه اون توی یه سایت دیگه هم باشه

قبلا واسه اینکه گوگل متوجه کپی نشه, عنوان مطلب رو تغییر میدادند و چند خط هم کم و زیاد میکردن. اما حالا گوگل باز هم تشخیص میده

مطالب کپی باعث میشه که سایر مطالب اختصاصی شما هم توی گوگل بالا نیاد. پس میشه گفت توی سئو تاثیر داره

متاسفانه توی وب نویسی مواردی هست که خیلی از سایت های بزرگ هم رعایت نمیکنن!!!

اگه مطلبی رو توی ورد کپی کنید خیلی هم خوب نیست

من خودم قبلا امتحان کردم

شما سعی کنید روی کلمات مهم با استفاده از تگ

<strong></strong>

تاکید کنید

یا مطالب رو طوری بنویسید که به یه لینک به مطالب دیگر سایت ارتباط بدید

کلماتی رو که دوست دارید توی گوگل بالا بیاد باید در تگ مخصوص خود بزارید

این تک های html مهم هستن و سعی کنید زیاد استفاده کنید

لینک به ارسال

گوگل مطلبی رو کپی میدونه که مشابه اون توی یه سایت دیگه هم باشه

قبلا واسه اینکه گوگل متوجه کپی نشه, عنوان مطلب رو تغییر میدادند و چند خط هم کم و زیاد میکردن. اما حالا گوگل باز هم تشخیص میده

مطالب کپی باعث میشه که سایر مطالب اختصاصی شما هم توی گوگل بالا نیاد. پس میشه گفت توی سئو تاثیر داره

متاسفانه توی وب نویسی مواردی هست که خیلی از سایت های بزرگ هم رعایت نمیکنن!!!

اگه مطلبی رو توی ورد کپی کنید خیلی هم خوب نیست

من خودم قبلا امتحان کردم

شما سعی کنید روی کلمات مهم با استفاده از تگ

<strong></strong>

تاکید کنید

یا مطالب رو طوری بنویسید که به یه لینک به مطالب دیگر سایت ارتباط بدید

کلماتی رو که دوست دارید توی گوگل بالا بیاد باید در تگ مخصوص خود بزارید

این تک های html مهم هستن و سعی کنید زیاد استفاده کنید

ممنون

اما من منظورم این نبود که مطلبی رو از سایتی تو ورد کپی کنیم و بعد اون رو تو سایت خودمون قرار بدیم بلکه منظورم مطلبی بود که تو هیچ سایتی وجود نداره و فقط تو کامپیوتر ما و در قالب یه فایل ورد و یا PDF و غیره قرار داره و ما اون رو در سایت خودمون کپی می کنیم. که من هم نظرم با SM-Mahdavi عزیز یکی هست یعنی به صورت دستی نوشتن مطلبی که تو ورد هست با کپی کردنش فرقی نداره و هر دوشون نقش یک مطلب نو و تازه رو دارن. باز اگر دوستان نظر متفاوتی دارن ممنون میشم بیان کنن.

لینک به ارسال

ممنون

اما من منظورم این نبود که مطلبی رو از سایتی تو ورد کپی کنیم و بعد اون رو تو سایت خودمون قرار بدیم بلکه منظورم مطلبی بود که تو هیچ سایتی وجود نداره و فقط تو کامپیوتر ما و در قالب یه فایل ورد و یا PDF و غیره قرار داره و ما اون رو در سایت خودمون کپی می کنیم. که من هم نظرم با SM-Mahdavi عزیز یکی هست یعنی به صورت دستی نوشتن مطلبی که تو ورد هست با کپی کردنش فرقی نداره و هر دوشون نقش یک مطلب نو و تازه رو دارن. باز اگر دوستان نظر متفاوتی دارن ممنون میشم بیان کنن.

این مطلب کاملا اختصاصی به حساب میاد. چون خودتون تایپ کردید حتما تو گوگل خوب بالا میاد

منظور من این بود که تگ ها هم کمک زیادی به شما میکنن...

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز منظور از کپی ctrl +c یا امثال اون نیست!

منظور از کپی، اینه که مطلب رو از یک سایت دیگه بردارید. اصلا فرض کنید کل کلمات اون مطلب رو عینا تایپ کنید ولی چون مطلب شما مشابه اونی هست که قبلا شیر شده کپی محسوب میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...