رفتن به مطلب

مشکل گوگل وبمستر

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه مشکلی که دارم ایته که مطالبم در گوگل وبمستر ایندکس نمی شن دو ماه سایت رو زدم و 500 تا مطلب داره و خیلی مطالب هم اختصاصیه اما بازدید گوگل روی 10 تا است و مانند تصویر زیر ، مطالب در گوگل وبمستر ایندکس نمی شن کسی از دوستان اگه تنظیمات دقیق رو می تونه انجام بده حاضرم هزینشو هم بدم برام انجام بده قسمت گوگل انالیز و نقشه سایت رو هم تنظیماتشو رو انجام بده

06594755657316966366.jpg

لینک به ارسال

کلا الان گوگل درچار سردرگمی شده. برای من که ایندکس میکنه ولی جدیدا برای منم ایندکس نمیکنه شما می تونین از اموزشهایی که در سایت هست در مورد گوگل وبمستر استفاده کنید. لینکاتو در قسمت crawl> fetch as google وارد کن ۲۰ تا۳۰ تا لینک را به همین صورت فیچ کن وبصبر تا گوگل بر روی اون صفحاتی که دادی مرور کنه

لینک به ارسال

کلا الان گوگل درچار سردرگمی شده. برای من که ایندکس میکنه ولی جدیدا برای منم ایندکس نمیکنه شما می تونین از اموزشهایی که در سایت هست در مورد گوگل وبمستر استفاده کنید. لینکاتو در قسمت crawl> fetch as google وارد کن ۲۰ تا۳۰ تا لینک را به همین صورت فیچ کن وبصبر تا گوگل بر روی اون صفحاتی که دادی مرور کنه

سلام در قسمت فتچ بعد از دادن لینک یک گزینه ای به نام sbmite to index میاد روی آن هم کلیک کنم؟

لینک به ارسال

بله برای ایندکس شدن باید روی اون کلیک کنی. در هر بخشی از گوگل وبمستر سوالی داشتید مطرح کنید تا با دوستان راهنماییت کنیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...