رفتن به مطلب

استفاده از کد WP Post Views و yet another related posts plugin

پست های پیشنهاد شده

با سلام و ضمن خسته نباشید ...

بخاطر این دو افزونه کاربردی سایتم سنگین شده و داره نزدیک به suspand شدن میشه ...

خواهشا دوستان راهنمایی کنن چطور میشه از کد این 2 افزونه در قالب استفاده کرد ... تا جاییکه میدونم باید در فایل single باشه ...

لطفا راهنمایی کنید .

برای افزونه yet another related posts plugin میخوام طوری باشه که 4 پست مشابه با تصاویر شاخص نشون بده ...

با تشکر فراوان *

ویرایش شده توسط dreamsss2011
لینک به ارسال

با سلام و ضمن خسته نباشید ...

بخاطر این دو افزونه کاربردی سایتم سنگین شده و داره نزدیک به suspand شدن میشه ...

خواهشا دوستان راهنمایی کنن چطور میشه از کد این 2 افزونه در قالب استفاده کرد ... تا جاییکه میدونم باید در فایل single باشه ...

لطفا راهنمایی کنید .

برای افزونه yet another related posts plugin میخوام طوری باشه که 4 پست مشابه با تصاویر شاخص نشون بده ...

با تشکر فراوان *

شما از افزونه کش استفاده کردید این عمل باعث 70% جلوگیری از فشار به سرور می شه می تونید از افزونه هم برای نمایش پست های مشابه استفاده نکنید و کدهایی که به عنوان هک شناخته می شوند استفاده کنید

ویرایش شده توسط XeonIran
لینک به ارسال

از راهنمایی شما بسیار ممنونم

من متوجه نشدم استفاده کردم ؟ یا پیشنهاد می کنید استفاده کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید چه افزونه کشی بهترین و سبکترینه در این زمینه , من الان W3 Total Cache رو نصب کردم

و میگه این کد رو درون فایل htaccess کپی کنید یا کلا روی همه کدها ریپیلیس کنیم ؟ »

Edit file /home3/berrozir/public_html/.htaccess and replace all lines between and including # BEGIN W3TC Browser Cache and # END W3TC Browser Cache markers with:

اینم کد »

# BEGIN W3TC Browser Cache

Header append Vary User-Agent env=!dont-vary

AddOutputFilterByType DEFLATE text/css text/x-component application/x-javascript application/javascript text/javascript text/x-js text/html text/richtext image/svg+xml text/plain text/xsd text/xsl text/xml image/x-icon application/json

# DEFLATE by extension

AddOutputFilter DEFLATE js css htm html xml

# END W3TC Browser Cache

... همچنین ممنون میشماز شما اگر کدی رو میشناسید برای تصاویر شاخص استفاده کنم ...

شاد و موفق باشید *

ویرایش شده توسط dreamsss2011
لینک به ارسال

شما چک کنید ببینید از افزونه کش استفاده کردید که بعید می دونم بهترین افزونه در حال حاضر W3 Total Cache اما اگر هاستتون اشتراکی است توصیه نمی شه به جاش از افزونه DB Cache Reloaded Fix استفاده کنید و حتما به تنظیمات اون مراجعه و تیک گزینه اولی رو بزنید

برای نمایش مطالب مشابه همراه با تصویر شاخص بدون افزونه به لینک زیر برید

http://1o2.ir/esz5o

موفق باشید

ویرایش شده توسط XeonIran
لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایی دقیق و کامل شما من افزونه

DB Cache Reloaded Fix رو نصب کردم و تیک گزینه Enable رو هم زدم .

این لینکی که زحمت کشیدید و قرار دادید من امروز یکبار دیگه رفته بودم ... ولی باز با دقت بیشتری انجام دادم ولی کلا پست هاد یگه باز نمیشه و ارور هر کدوم از کدهارو توی فایل های قرار گیری کدها میده ...

ممنونم از شما*

لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایی دقیق و کامل شما من افزونه

DB Cache Reloaded Fix رو نصب کردم و تیک گزینه Enable رو هم زدم .

این لینکی که زحمت کشیدید و قرار دادید من امروز یکبار دیگه رفته بودم ... ولی باز با دقت بیشتری انجام دادم ولی کلا پست هاد یگه باز نمیشه و ارور هر کدوم از کدهارو توی فایل های قرار گیری کدها میده ...

ممنونم از شما*

خواهش می کنم به هر حال این جور آموزش ها تو نت ریخته البته باید نحوه استفاده از اون و همچنین جستجو دقیقتر کلمات را انجام بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...