رفتن به مطلب

ارسال رمز عبور فراموش شده به شماره موبایل ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، میخواستم بدونم تو وردپرس امکانی هست که مدیریت شماره موبایلش رو ثبت کنه و موقع فراموشی رمز عبور از طریق قسمت فراموشی رمز عبور رمز به موبایلش ارسال بشه ؟ الان سرویس سایت ساز رزبلاگ این امکان رو گذاشته و مدیریت هر وقت که بخواد رمز به گوشیش ارسال میشه ، حتی اگر وبسایت هک بشه نمیتونن شماره موبایل رو عوض کنن و برای تایید باید گوشی رو داشته باشن ، یعنی وبت هیچ وقت هک نمیشه مگر این که هکر گوشی شما بیاد بدزده که غیر ممکنه ، میخوام بدونم همچین امکانی تو وردپرس هست ؟

لینک به ارسال

سلام دوستان ، میخواستم بدونم تو وردپرس امکانی هست که مدیریت شماره موبایلش رو ثبت کنه و موقع فراموشی رمز عبور از طریق قسمت فراموشی رمز عبور رمز به موبایلش ارسال بشه ؟ الان سرویس سایت ساز رزبلاگ این امکان رو گذاشته و مدیریت هر وقت که بخواد رمز به گوشیش ارسال میشه ، حتی اگر وبسایت هک بشه نمیتونن شماره موبایل رو عوض کنن و برای تایید باید گوشی رو داشته باشن ، یعنی وبت هیچ وقت هک نمیشه مگر این که هکر گوشی شما بیاد بدزده که غیر ممکنه ، میخوام بدونم همچین امکانی تو وردپرس هست ؟

سلام و عرض ادب .

این امکانی که شما میگید بیشتر شبیه تأیید صحت دو مرحله ای جی میله .

اگه منظورتون همینه که بایستی عرض کنم ، تا اونجایی که بنده میدونم وردپرس این امکان رو داره ولی واسه وبلاگهاش که در سایت wordpress.com نام نویسی میکنن نه واسه سایتهای مجزا که روی هاست راه اندازی میشن .

این امکان اگه بشه روی CMS وردپپرس گذاشته بشه و واسه ی سایتهای روی هاست هم باشه به میزان قابل توجهی از هک شدن سایت و دسترسی به پنل مدیریت سایت توسط خرابکاران جلوگیری میشه .

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید.

فکر کنم افزونه Wp SMS مشکل شما رو حل کنه.

مخصوصاً که این افزونه برای کاربران ایرانی هم بهینه شده و شرکت های پنل اس ام اس درش هستند.

میتونید از قسمت تنظیمات این افزونه این قابلیّت ها رو فعّال کنید.

البتّه من خودم این رو تست نکردم هنوز و بیشتر از خبرنامه اش استفاده میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...