رفتن به مطلب

مشکل در ادیتور وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من الان تقریبا 2 روزه که با ادیتور وردپرسم مشکل پیدا کردم هر کاری که تونستم انجام دادم درست نشد از سرچ گرفته تا ..... ولی درست نشد نیمدونم چرا یهو اینطوری شده شب خوابیدم صبح بلند شدن دیدم کار نمیکنه . ! توی سرچ در انجمن هم کلی تاپیک پیدا کردم که با ادیتور مشکل داشتن ولی مشکلشون اصلا فرق میکرد !

مشکل هم از این قراره که هیچی نمیتونم توی ادیتور بنویستم ! اصلا انگاری غیر فعال شده و ابزار ها هم بالا نمیان ! دوستان کسی تا حالا مشکل منو داشته ؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان مشکل من حل شد !!

راستش چند وقت پیش هم همین مشکل برام پیش اومده بود !! نمیدونم چرا یک سری کد و توابع درون فایل فانکشن قالب من قرار میگره !! من هی پاکش میکنم ولی بازم این کدها وارد فایل فانشکن میشه و وردپرس من رو دچار مشکل میکنه !! ایا میتونه از شل باشه ؟؟؟ یا اینکه فایل مخربی چیزی توی هاستم باشه ؟؟؟ از افزونه ها هم ممکنه باشه ؟؟

لینک به ارسال

سلام

اگه یه سری کد به فانکشن اضافه میشه احتمال زیاد از سمت یک افزونه خاص هست. تک تک غیرفعال و تست کنید.

لینک به ارسال

سلام

اگه یه سری کد به فانکشن اضافه میشه احتمال زیاد از سمت یک افزونه خاص هست. تک تک غیرفعال و تست کنید.

درود

افزونه های اضافی که بهشون احتیاج نداشتم رو غیر فال کردم تا 24 ساعت ببینم چی میشه ولی الان دوباره ادیتور از کار افتاده !! در صورتی که فایل فانکشن رو برسی کردم مشکلی نبود !

لینک به ارسال

من هم همین مشکل رو داشتم با حذف جلالی و یه افزونه دیگه که الان یادم نمیاد مشکل حل شد شک نکن از افزونه هاست

لینک به ارسال

خوب الان که دیگه از جلالی استفاده نمیکنم فقط بسته فارسی سازه . همه افزونه ها رو غیر فعال میکنم اصلا هیچ فرقی نمیکنه !! همین یه مشکل کم بود واسم پیش بیاد .

بعد از آپدیت این مشکل پیش اومده؟

نه اصلا این مشکل امروز واسم پیش اومد بخاطره همون کدهایی بود که وارد فانکشن شده بود که پاکش کردم درست شد ولی دوباره بعد یک ساعت از کار افتاد دوباره فایل فانکشن رو چک کردم مشکلی نداشت ! اما ادیتور همچنان غیر فعاله !!

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

معمولا این مشکل یا به خاطر بعضی از افزونه هاست یا کدهای js یا قالبی که استفاده میکنید که باعث میشه ادیتور رو read only کنه و کار نکنه که بیشتر به خاطر js هست

با قالب پیش فرض امتخحان کنید ببینید بازم این مشکل پیش میاد یا نه

افزونه ها رو هم برای یه مدت غیر فعال کنید ( نام شاخه رو تغییر بدید تا غیر فعال نشه فقط فایل های افزونه ها لود نشن )

لینک به ارسال

معمولا این مشکل یا به خاطر بعضی از افزونه هاست یا کدهای js یا قالبی که استفاده میکنید که باعث میشه ادیتور رو read only کنه و کار نکنه که بیشتر به خاطر js هست

با قالب پیش فرض امتخحان کنید ببینید بازم این مشکل پیش میاد یا نه

افزونه ها رو هم برای یه مدت غیر فعال کنید ( نام شاخه رو تغییر بدید تا غیر فعال نشه فقط فایل های افزونه ها لود نشن )

منمشکلی ندارم که همه افزونه ها رو غیر فعال کنم ولی فقط مسئله اینکه سایتم دچار ضربه میشه .. اولیش اینکه من از پیج ناوی استفاده میکنم که اگه غیر فعالش کنم قالب بالا نمیاد دومی هم افزونه سئو هستش ولی بقیه رو میتونم غیر فعال کنم . اخه تعجب میکنم یهو بدون هیچ دلیلی اینطوری شد !

لینک به ارسال

دوستان حتی پوسته و کل پلاگین ها رو هم غیر فعال کردم اما باز هم کار نمیکنه !! دیگه نمیدونم چیکار کنم ایا میشه مشکل از هاست باشه ؟؟؟

دسترسی رو هم روی 444 قرار دادم .

لینک به ارسال

اگر مشکلتون با برداشتن کدهای اضافی در functions.php حل شد که دسترسیش را بعد از اصلاح بگذارید 444

اگر نشد دوستان راه حل را گفتند باید به افزونه ای برسید که جلوی لود کامل صفحه را می گیره بخش ادمین وردپرس تا قبل از لود کامل صفحه nojs است

لینک به ارسال

اگر مشکلتون با برداشتن کدهای اضافی در functions.php حل شد که دسترسیش را بعد از اصلاح بگذارید 444

اگر نشد دوستان راه حل را گفتند باید به افزونه ای برسید که جلوی لود کامل صفحه را می گیره بخش ادمین وردپرس تا قبل از لود کامل صفحه nojs است

ممنون ولی من اسم فایل plugin رو از توی روت تغییر نام میدم اینطوری دیگه باید پلاگین ها غیر فعال باشن اما باز هم ادیتور غیر فعاله . مگه میشه یهو یک پلاگین این مشکل رو به وجود بیاره ؟؟

لینک به ارسال

ممنون ولی من اسم فایل plugin رو از توی روت تغییر نام میدم اینطوری دیگه باید پلاگین ها غیر فعال باشن اما باز هم ادیتور غیر فعاله . مگه میشه یهو یک پلاگین این مشکل رو به وجود بیاره ؟؟

همیشه از پلاگین ها نیست از کدهای استفاده شده در پوسته هم هست

افزونه هات این کارو نمیکگنن و تداخل کد هست که اینکارو میکنه ممکنه نیاز باشه یک ورودی متن غیر فعال باشه که در کل صفحه اثر میکنه

با قالب پیش فرض تست کردید ؟

اگر آره و درست نشده :

قالب رو پیش فرض بزارید و شاخه پلاگین هارو خالی بزارید

تست کنید اگر نشد نسخه وردپرستون رو آپدیت دستی کنید و ترجیحا به آخرین نسخه نرید و یک نسخه قبل تر برید

احتمالا باید درست بشه

لینک به ارسال

همه راه ها رو تست کردم ولی هم چنان مشکل پا برجاست دیگه عقلم به چیزی قد نمیده فقط یه راه مونده اونم اینکه وردپرس رو به نسخه قبل برگردونم که میخوام دنبال راهی بگردم که این کارو نکنم و ببینم مشکل اصلی چی میتونه باشه اگه تونستم درستش کنم که هیچی وگرنه برمیگردم به نسخه قبل تر .

لینک به ارسال

دوستان مشکل حل شد با ریست کردن تنظیمات افزونه TinyMCE Advanced ادیتور دوباره فعال شد تعجب میکنم که چرا وقتی غیر فعال بود بازم مشکل داشتم !!

ایا این افزونه با دیتابیس در ارتباط هستش ؟؟

لینک به ارسال

دوستان مشکل حل شد با ریست کردن تنظیمات افزونه TinyMCE Advanced ادیتور دوباره فعال شد تعجب میکنم که چرا وقتی غیر فعال بود بازم مشکل داشتم !!

ایا این افزونه با دیتابیس در ارتباط هستش ؟؟

اگر کمی دقت کنی از همون اول مشکل با تغییر افزونه ها درست میشد و شما نگفتید که از این افزونه استفاده میکنید

افزونه جدول در دیتابیس ایجاد میکنه که با حذف کردن از بین میره

لینک به ارسال

اگر کمی دقت کنی از همون اول مشکل با تغییر افزونه ها درست میشد و شما نگفتید که از این افزونه استفاده میکنید

افزونه جدول در دیتابیس ایجاد میکنه که با حذف کردن از بین میره

خیر من یک بار حذفش کردم ولی مثل اینکه اینکارو نکرده ! ولی وقتی تنظیمات دیفالت رو زدم خودش جداول قدیمی رو پاک کرد و دوباره اقدام به ساختشون کرده .. بازم ممنون از دوستان ♥

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...