رفتن به مطلب

کار نکردن استایل جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من فایل قدیمی استایل خودم رو حذف کردم و به جای اون یه فایل بوت استرپ رو جایگزین کردم (تغییر نام هم دادم)

ولی کلا استایل رو شناسایی نمیکنه

مشخصات کلی (اسم و مشخصات) مربوط به استایل قبلی رو در فایل جدید وارد کردم، ولی با وجود تغییر نام پوسته در پنل وردپرس، اما نشانه ای از شناسایی استایل جدید مشاهده نمیشه

چه کنیمش؟ :)

لینک به ارسال

درود.

سئوالتون واضح نیست شما باید یک فایل style.css داشته باشید برای استایل قالب که در بالای اون نام قالب و سازنده و موارد دیگه رو تعریف می کنید. تا اینجا فایل مورد نظر به قالب شما لینک میشه

بعد از این هم استایل هایی که دارید را داخل همین فایل میزارید و در قالب استفاده می کنید.

لینک به ارسال

درود.

سئوالتون واضح نیست شما باید یک فایل style.css داشته باشید برای استایل قالب که در بالای اون نام قالب و سازنده و موارد دیگه رو تعریف می کنید. تا اینجا فایل مورد نظر به قالب شما لینک میشه

بعد از این هم استایل هایی که دارید را داخل همین فایل میزارید و در قالب استفاده می کنید.

اتفاقا سوال منم همینه

که چرا استایل جدید کار نمیکنه

وقتی با فایریاگ، بررسی میکنم، هیچ ارجاعی به فایل جدید داده نمیشه

ولی وقتی فایل قبلی رو برمیگردونم سر جاش، درست میشه

لینک به ارسال

اتفاقا سوال منم همینه

که چرا استایل جدید کار نمیکنه

وقتی با فایریاگ، بررسی میکنم، هیچ ارجاعی به فایل جدید داده نمیشه

ولی وقتی فایل قبلی رو برمیگردونم سر جاش، درست میشه

سلام

دلیلش کوکی و تاریخچه مرورگرتونه حذف کنید و یا با Ctrl+F5 صفحه را Refresh کنید.

لینک به ارسال

فایل استایل رو به چه صورت قرار میدید ؟؟ چون باید به صورت داینامیک قرار داده بشه نه استاتیک .

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/style.css">

لینک به ارسال

آدرس آنلاین قرار بدید.

منظورتون از ارجاع چیه ؟ فایل استایل جدید لود نمیشه ؟

بله، لود نمیشه.

اصلا فایرباگ میگه، هیچ استایلی داده نشده !!!

فایل استایل رو به چه صورت قرار میدید ؟؟ چون باید به صورت داینامیک قرار داده بشه نه استاتیک .

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/style.css">

من کار خاصی نکردم.

فقط استایل قبلی رو پاک کردم و استایل جدید رو گذاشتم جای اون.

چیزی رو هم که گفتید رو تست میکنم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...