رفتن به مطلب

درگاه بانک ملت برای پلاگین Paid Downloads وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

کسی درگاه بانک ملت یا پارسیان رو برای این افزونه نداره؟؟

Paid Downloads

در صورتی هم که کسی با هزینه انجام میده لطفا اعلام کنه.

اینم لینک دانلود خود افزونه

http://payamtak.ir/parspalpaid-downloads.zip

سرچ هم زدم چیزی پیدا نکردم.

ویرایش شده توسط majids
لینک به ارسال

دوستان کسی میتونه با دریافت هزینه انجامش بده؟

.

ویرایش شده توسط majids
لینک به ارسال

درگاه بانکی رو که کسی نمی تونه به شما اعطا کنه شما باید از بانکتون درگاه بگیرید که الان هم دیگه نمی دند و شرکتهایی مثل زرین پال و پارس پال و ... هستند که درگاه به اشتراک می گذارند باید از اونها درگاه را اجاره کنید خودشون معمولا افزونه ی نصب وردپرسش را دارند ولی اگر نداشتند یا خودتون تو نصبش به مشکل خوردید تایپیک جدید بزنید دوستان راهنمایی می کنند.

لینک به ارسال

سلام. من خودم فارسی ساز اصلی این پلاگینم. بهتون توصیه میکنم از paid downloads استفاده نکنید و در عوض به سیستم های بهتری مثل edd که بازم خودم فارسی کردم مراجعه کنید.

مرجع edd فارسی رو به زودی راه میندازم.

eddpersian.ir

و البته یه سری فایل های آرشیو از قبل دارم

eddpersian.ir/downloads/

لینک به ارسال

درگاه بانکی رو که کسی نمی تونه به شما اعطا کنه شما باید از بانکتون درگاه بگیرید که الان هم دیگه نمی دند و شرکتهایی مثل زرین پال و پارس پال و ... هستند که درگاه به اشتراک می گذارند باید از اونها درگاه را اجاره کنید خودشون معمولا افزونه ی نصب وردپرسش را دارند ولی اگر نداشتند یا خودتون تو نصبش به مشکل خوردید تایپیک جدید بزنید دوستان راهنمایی می کنند.

درگاه بانک رو نمیخوام، افزونه اتصال این افزونه رو برای بانک میخوام.

لینک به ارسال

شما درگاه چه بانکی را دارید ملت یا پارسیان

موقعی که درگاه را از بانک می گیرید به شما یک فایل pdf حاوی کدهای اکشن می ده و یک کد شناسایی هر دو را دارید؟

اگر دارید پیام خصوصی بدید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان

میدونم این تاپیک مال 2 سال پیشه اما منم همین مشکل دوستمون رو دارم

متاسفانه درگاه های واسط به مشکل خوردن و الان میخام افزونه paid download که سالها باهاش کار میکردم رو به درگاه بانک ملت متصل کنم

یه جستجویی که کردم متوجه شدم این افزونه رو برای بانک ملت هم آماده کردن اما ساختارش با اون ورژنی که درگاه های واسط ارائه میکردن خیلی فرق داره ( جدول های دیتابیس - لینک پرداخت و ... ) و نمیشه جایگزینش کرد. این نسخه رو توی لینک زیر میتونید ببینید

http://www.mobinsoft.net/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D9%84%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1.html

الان اگه من بخام همون نسخه ای که درگاه های واسط ارائه میدادن ( مال پی لاین و زرین پال رو ضمیمه کردم ) به درگاه بانک ملت متصل کنم باید چیکار کنم؟

paid download.zip

لینک به ارسال

اون اسکریپتها کاربر شمارو به سایت خودشون متصل می کردند و اطلاعات معامله رو در دیتابیسشون ذخیره می کردند بعدش می فرستادند به بانک 

ولی درگاه مستقیم بانکی دیگه دیتابیسی برای ذخیره نداره و فقط با مقدار برگشتی ترانس آی دی مشخص می شه که چه اتفاقی افتاده و در صورت تمایل باید با کدنویسی شخصی مقادیر رو روی دیتابیس وردپرس خودتون ذخیره کنید 

به عبارت دیگه اگه درگاه ها رو کالا حساب کنیم درگاه مستقیم بانک ملت یک کالای کاملا متفاوت با درگاه پی لاین بانک ملته

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

اون اسکریپتها کاربر شمارو به سایت خودشون متصل می کردند و اطلاعات معامله رو در دیتابیسشون ذخیره می کردند بعدش می فرستادند به بانک 

ولی درگاه مستقیم بانکی دیگه دیتابیسی برای ذخیره نداره و فقط با مقدار برگشتی ترانس آی دی مشخص می شه که چه اتفاقی افتاده و در صورت تمایل باید با کدنویسی شخصی مقادیر رو روی دیتابیس وردپرس خودتون ذخیره کنید 

به عبارت دیگه اگه درگاه ها رو کالا حساب کنیم درگاه مستقیم بانک ملت یک کالای کاملا متفاوت با درگاه پی لاین بانک ملته

خیلی ممنون

بله درسته کلا این پلاگین برای درگاه های واسط نوشته شده ولی چون محصولات زیادی با ساختار این افزونه ثبت شده و نمیشه تک تکشون رو دوباره ثبت کرد مجبورم تغییرات رو برای اتصال مستقیم به درگاه ملت توش ایجاد بکنم.

از دوستان اگه کسی میتونه با دریافت هزینه این تغییرات رو اعمال کنه بهم اطلاع بده ممنونم

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، Peyman گفته است :

خیلی ممنون

بله درسته کلا این پلاگین برای درگاه های واسط نوشته شده ولی چون محصولات زیادی با ساختار این افزونه ثبت شده و نمیشه تک تکشون رو دوباره ثبت کرد مجبورم تغییرات رو برای اتصال مستقیم به درگاه ملت توش ایجاد بکنم.

از دوستان اگه کسی میتونه با دریافت هزینه این تغییرات رو اعمال کنه بهم اطلاع بده ممنونم

فرقی نمی کنه 

اگر قبلا از طریق پنل شرکت واسط خرید و فروشتون رو کنترل می کردید الان باید بدید یک کدنویس برای سایت شما و با توجه به مشخصات دیتابیس خودتون براتون کد نویسی کنه که بعد از این بتونید معاملاتتون رو توی سایت خودتون مدیریت کنید اما اگر قبلا این کد نویسی شده باشه و شما از طریق سایت خودتون مقادیر فروش ها و نام مشتری ها رو مدیریت می کردید کاری لازم نیست انجام بدید و روال گذشته ادامه پیدا می کنه

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...