رفتن به مطلب

تابع (تگ) مطلب بعدی و قبلی هر دسته ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، سوالی که داشتم اینه که تو وردپرس تابع یا همون تگ مطلب بعد و قبلی هر دسته چیه ؟ یعنی مثلاٌ تو دسته " اس ام اس " تو دکمه بزاریم برای مطلب بعدی و مطلب قبلی دسته اس ام اس . ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

سلام دوست من. اگر می خواید تو صفحه پست نمایش داده بشه ، این مطلب کمکتون می کنه:

http://goo.gl/akZKAP

لینک به ارسال

سلام دوست من. اگر می خواید تو صفحه پست نمایش داده بشه ، این مطلب کمکتون می کنه:

http://goo.gl/akZKAP

سلام پویا جان :D بله منظور منم برای مطلبه ، اما این تابع برای مطلب قبلی و بعد به صورت کلی هست ، ولی من میخوام مثلاٌ تو یه مطلب که مربوط به " دسته عاشقانه " است ، مطلب بعدی و قبلی اون دسته عاشقانه توی اون مطلب نمایش داده بشه ، یعنی دو گزینه باشه که نوشته مطلب بعدی این دسته ، مطلب قبلی این دسته ، شما نمیتونید همون لینکی رو که دادید کدش رو جوری دست کاریش کنید که از مطلب قبلی و بعدی کل سایت به مطلب قبلی و بعد دسته تغییر پیدا کنه ؟

لینک به ارسال

سلام فك كنم اين باشه :

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/previous_post_link

براي next هم هرجا previous هست فك كنم به next تغيير بدين درست بشه !‌

لینک به ارسال

ممنون فقط میشه یه توضیحی بدید که چه طور ازش استفاده کنم ؟ مثلاٌ من میخوام به متن ( مطلب بعد ) این قابلیت رو بدم ، میشه کدش رو بدید

لینک به ارسال

همون تابع را با پارامتر

$in_same_term=true 

استفاده کنید مثل

<?php next_post_link('%link', 'Next post in category', TRUE); ?>

و

<?php previous_post_link('%link', 'Previous in category', TRUE); ?>

لینک به ارسال

همون تابع را با پارامتر

$in_same_term=true 

استفاده کنید مثل

<?php next_post_link('%link', 'Next post in category', TRUE); ?>

و

<?php previous_post_link('%link', 'Previous in category', TRUE); ?>

ممنون ، منم به همینجا رسیده بودم و به نظرم دقیقاٌ همون چیزیه که میخوام ، اما مشکل اینجاست که هر جای قالب میزارم چیزی نشون داده نمیشه !

لینک به ارسال

این تابع باید echo بشه

<?php $next = next_post_link('%link', 'Next post in category', TRUE); ?>
<?php if($next) {
echo $next;
}
?>

لینک به ارسال

این تابع باید echo بشه

<?php $next = next_post_link('%link', 'Next post in category', TRUE); ?>
<?php if($next) {
echo $next;
}
?>

خیلی ممنون اما بازم نمایش داده نمیشه ! لطفاٌ خودتون یه تستی بکنیدش ، تشکر

لینک به ارسال

توي اون صفحه ايي كه من گفتم و كه براي كدي هم كه داخلش بود گفته شده بود داخل حلقه استفاده بشه ...!‌ احتمالا اين كد هم بايد داخل حلقه باشه ! ببينيد داخل حلقه قرار داره ...... ؟!‌

لینک به ارسال

توي اون صفحه ايي كه من گفتم و كبراي كدي هم كه داخلش بود گفته شده بود داخل حلقه استفاده بشه ...!‌ احتمالا اين كد هم بايد داخل حلقه باشه ! ببينيد داخل حلقه قرار داره ...... ؟!‌

حاجی زیر دیپلم حرف ما بزن ما هم بفهمیم :D

لینک به ارسال

شما کد را باید بگذاری بین

<?php endwhile;?>

و

<?php endif;?>

در صفحه ی single.php

(به زبون ساده تر فقط یک

, TRUE

به تابعی که قبلا در قالب داشتید اضافه کنید درست می شه اگر چاپ نشد true را با حروف کوچک بنویسید و تست کنید

لینک به ارسال

شما کد را باید بگذاری بین

<?php endwhile;?>

و

<?php endif;?>

در صفحه ی single.php

(به زبون ساده تر فقط یک

, TRUE

به تابعی که قبلا در قالب داشتید اضافه کنید درست می شه اگر چاپ نشد true را با حروف کوچک بنویسید و تست کنید

تست کردم نشد ، این فایل single.php من که برای قالب صحیفه هم هست ، لطفاٌ کد رو بزارید داخلش و یه تستی بکنید ، راستی کد مطلب قبلی و بعدی ( کلی سایت ) توش هست ، یعنی مطلب بعدی پس از مطلب موجود و مطلب قبلی پس از مطلب موجود ، مثل همون چیزیه که من میخوام اما من میخوام مطلب قبلی و بعدی دسته اون مطلب رو نشون بده ، نه مطلب قبلی و بعد اون مطلب رو به صورت کلی . شاید با ویرایش همون کد هم بتونید حلش بکنید ، این کد هاشه :

مطلب قبلی :

<?php previous_post_link( '%link', '<span>'. __( 'Previous:', 'tie' ).'</span> %title' ); ?>

مطلب بعدی :

<?php next_post_link( '%link', '<span>'. __( 'Next:', 'tie' ).'</span> %title' ); ?>

ویرایش شده توسط mboy2050
لینک به ارسال

قالبصحیفه رایگان نیست و بحث در موردش ممنوعه

این تابع شماست

<?php previous_post_link( '%link', '<span>'. __( 'Previous:', 'tie' ).'</span> %title', true ); ?>

اما معمولا قالبهای غیر رایگان توابع را تغییراتی می دند که به این راحتی نمی شه ازشون استفاده ی دیگه ای کرد

این تابع استاندارد وردپرسه و در حالت طبیعی باید اجرا بشه

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/previous_post_link#Text_As_Link.2C_Without_Post_Title.2C_Within_Same_Category

لینک به ارسال

قالبصحیفه رایگان نیست و بحث در موردش ممنوعه

این تابع شماست

<?php previous_post_link( '%link', '<span>'. __( 'Previous:', 'tie' ).'</span> %title', true ); ?>

اما معمولا قالبهای غیر رایگان توابع را تغییراتی می دند که به این راحتی نمی شه ازشون استفاده ی دیگه ای کرد

این تابع استاندارد وردپرسه و در حالت طبیعی باید اجرا بشه

http://codex.wordpre...n_Same_Category

واقعاٌ ممنونم ، این کد آخری که الان دادید رو جایگزین کردم درست شد ! دقیقاٌ اون چیزی که میخوام ، متشکر

+ بحث ما هیچ ربطی به قالب بلاگرز نداره ، در مورد یک تابع وردپرس حرف میزنیم ، صحیفه فقط اسمش اومد ، وگرنه در مورد قسمتی از قالب صحیفه یا چیزی درباره اون صحبت نمی کنیم:D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...