رفتن به مطلب

ایندکس کردن و نکردن مطالب سایت

sir1

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من از رفتارهای گوگل سر در نمیارم به نظر شما چرا بعضی از پستهای سایتم که همشون اختصاصی هست را در نتیجه اول و بعضیارو اصلا در هیچ صفحه ای از گوگل نمیبینم.

این سوال برام خیلی ضروریه چون واقعا برای پستام زحمت میکشم و انصاف نیست که از ۱۰ مطلبم فقط یکی ظاهر بشه.

مثلا این دو تا عبارت را جستجو کنید به نتیجه من میرسید.

استفاده از دستگاه گازکروماتوگرافی-طیف بینی جرمی در تجزیه آلاینده های هوا (در هیچ صفحه ای نیست به صورت عادی اگه سرچ بشه)

و

روشهای نمونه برداری و تجزیه ترکیبات فلزدار در هوا ( در نتیجه اول)

اینم بگم که سرعت لیندکس برای مطالب سایتم خیلی خوبه و فک کنم زیر دو ساعت باشه.

این دوتا مطلب مال دیروز و پریروزه

لینک به ارسال

شما ممکنه گاهی در سایتتون مطلبی بزارید که در هیچ سایتی نیست ( اختصاصی ) که خب طبیعتا گوگل در نتیجه اول میاره

حالا ممکنه مطالب دیگتون مشابهش و کلماتی که در اون هست در وب سایت های دیگه هم باشه که به همین خاطر در نتایج اول نمیاین

کار گوگل هم همینه یعنی نزدیکترین نتیجرو برای کاربر با توجه به چیزی که جستجو کرده !

لینک به ارسال

شاید بخاطر عنوان بلندتون فقط قسمتی رو ایندکس کرده - و از شانس بد شما خیلی ها در اون قسمت ایندکس شده مطلب زدند و برای همین مطلب شما از صفحات حذف شده

لینک به ارسال

شما ممکنه گاهی در سایتتون مطلبی بزارید که در هیچ سایتی نیست ( اختصاصی ) که خب طبیعتا گوگل در نتیجه اول میاره

حالا ممکنه مطالب دیگتون مشابهش و کلماتی که در اون هست در وب سایت های دیگه هم باشه که به همین خاطر در نتایج اول نمیاین

کار گوگل هم همینه یعنی نزدیکترین نتیجرو برای کاربر با توجه به چیزی که جستجو کرده !

شما حرفتون درسته ولی چرا در هیچ صفحه ای نیست.درسته یه کم شاید رتبم از سایت های دیگه پایین باشه ولی دیگه اینقدم پایین نیست که یه سایت آشپزی با یک کلمه از جستجوی عنوان مطلبم میاد ولی سایت من نیست. خواهشا اگه مشکلو از چیزی میدونین تذکر بدین.

ولی من هیچ خطایی نکردم فقط یه مورد وجود داره اونم یه بار خوندم که فک کنم میزبانی سایتم مورد نفوذ هکرها قرار گرفته و به سایت منم نفوذ کردن. اینم ادرس سایته که گفته سایت من هک شده ولی من میزبانی هم تغییر دادم. (برای اطلاعات هکرها در مورد سایتم بعد از رفتن به این سایت حروف تصویر را بزنید)

http://www.zone-h.or...192.210.233.238

و این احتمالو میدم که کد مخربی در هاستم باشه که من خبر ندارم و یک جوری اختلال ایجاد میکنه.

شاید بخاطر عنوان بلندتون فقط قسمتی رو ایندکس کرده - و از شانس بد شما خیلی ها در اون قسمت ایندکس شده مطلب زدند و برای همین مطلب شما از صفحات حذف شده

اتفاقا در صورتی که عنوان یه کم بلند باشه باید سایتتو که درست همین عنوانو داره بالاتر بیاد ولی نیست.شما چطور میگید که در مورد مطلبی که ایندکس شذه مطلب زیاده.من مطلبی هم عنوان مطلب خودم ندیدم. درسته شاید یکی دو کلمه از عناوین پست من در گوگل باشه ولی دلیل نمیشه که بخاطر اون یکی دو کلمه اصلا سایت منو بالا نیاره

من یه مورد عرض کنم البته نظر شخصیم هست

گوگل غلط املایی دوست نداره

مثلا گوگل خوشش میاد website رو به شکل وب سایت بنویسیم نه وبسایت

تو این عبارت هم همینطور

گاز کروماتوگرافی طیف بینی

خب حالا نامک عبارت شما با مال من ببینید چه فرقی داره

گازکروماتوگرافی-طیف-بینی

گاز-کروماتوگرافی-طیف-بینی

همین مورد نیست که گوگل بگی خوشش میاد یانه از ۱۰ تا مطلب چرا باید فقط یکی در صفحه اول بیاد و ۹ تای دیگر اصلا در هیچ صفحه ای دیده نشود؟

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...