رفتن به مطلب

درخواست کد نمایش محتوا فقط ادامه مطلب

mfamo

پست های پیشنهاد شده

با سلام کسی کدی داره که محتوا فقط ادامه مطلب رو نمایش بدم؟

کد زیر رو دارم ولی یک ایراد داره که مثلا تو ادامه مطلب یک متن چند سطری میزنم تو نمایش همش رو میجسبونه به هم و br نمیزنه

<?php $after_more = explode('<!--more-->', $post->post_content); if( $after_more[1] ) { echo $after_more[1]; } else { echo $after_more[0]; }?>

لینک به ارسال

وقتی قرار باشه با کد متن مطلبی را بخونید و تقسیم بندی کنید این اتفاق طبیعیه

الابته حذف بخشی از مطلب از پیو.ند یکتای مطلب روی سئوتون تاثیر بدی داره به یاد داشته باشید تمام خوانندگان قرار نیست از صفحه اول وارد مطالب بشند و ممکنه از موتورهای جستجو مستقیما وارد مطلب بشند و با یک مطلب نصفه نیمه مواجه بشند

شما می تونید

از طریق تنظیمات صفحه ویرایشگر مطالب (گوشه سمت چپ بالای صفحه) گزینه چکیده مطلب را تیکدار کنید و بجای استفاده از more بخشی که می خواهید در صفحات اصلی نمایش داده شود را در چکیده مطلب قرار بدید

لینک به ارسال

سلام

خیر بنده قصد کار دیگه ای را دارم

این رو مشاهده کنید

http://demo.4dah.ir/730/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C%DA%A9-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C/

محتوا در بالا و محتوا ادامه مطلب در قسمت متن آهنگ : قرار خواهد گرفت میتونید کمک کنید با تشکر

لینک به ارسال

نیازی به up نبود دقیقا کاری که گفتم را باید انجام دهید در محلی که می خواهید بخش اول را نمایش دهید از کد

<?php the_excerpt(); ?>

استفاده کنید در جایی که باقی مطلب را

<?php the_content();?>

لینک به ارسال

ممنون استاد ولی کد های شما به دردم نخورد

من میخوام با استفاده از کد

<?php $after_more = explode('<!--more-->', $post->post_content); if( $after_more[1] ) { echo $after_more[1]; } else { echo $after_more[0]; }?>

فقط ادامه مطلب رو نمایش بدم ولی مشکل دارم که <br> و <p> رو نمیزنه

تو این پست هم گفته شده ولی دقیق نمیدنم باید چه کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...