رفتن به مطلب

مشکلات سایت بعد از هک شدن

sfa0731

پست های پیشنهاد شده

با سلام

مدتی قبل ساتم هک شد و مجبور شدیم ریکاوری کنیم.بعد از ریکاوری من همه افزونه ها و ورژن وردپرس رو بروزرسانی کردم.

اما حالا یک سری مشکلات پیش اومده.مورد اول اینه که در قسمت نوشته ها تعداد مطالب رو نشون میده ولی مطالب رو برای ویرایش نشون نمیده.یعنی هیچ مطلبی نمیاره.اما مطالب تو سایت هست.

مورد بعد اینکه وقتی تو گوگل کلمه سایت رو که ایده باران هست سرچ میکنم تو نتایج یه ema میاره که مربوط به همون هکره.این چی میتونه باشه؟ایا یه صفحه ساخته؟

لطفا در این موارد راهنمایی کنید و این که در کل بعد از هک شدن چه کارایی باید کرد

لینک به ارسال

والا چی بگم

وردپرس رو یه بار به صورتی دستی بروز کنید , بررسی کنید ببینید چه تغییراتی ایجاد کرده بودید که در ریستور به حالت قبل برگشته

لینک به ارسال

کار های زیر را به ترتیب انجام بدین:

ابتدا سایتتون چک کنید شل نداشته باشه

تمام افزونه ها و قالب های فعلی را پاک کنید و از نو آنها را از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید

وردپرس حود را حتما بصورت دستی آپرگیت کنید

نام پایگاه داده و پسورد خود را عوض کنید

فایل htaccess مسیر روت و public_html را کال پاک کنید

شناسه کاربری وردپرستون را تغییر بدین

در نهایت اقدامات امنیتی وردپرس را انجام بدین (مثل نصب افزونه کپچا ، حفاظت از wp-admin ، تغییر صفحه ورود و ...) که در این مورد از متخصصان کمک بگیرین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...