رفتن به مطلب

ساخت یک مدیر مخصوص جواب داده به دیدگاه ها

omid0098i

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود خدمت کاربران و مدیران عزیز وردپرس پارسی

عاقا من میخوام یه دسترسی برای یوزر x بسازم که فقط و فقط بتونه نظرات رو مدیریت کنه! با افزونه ی role-editor هرچی دسترسی میدم اعمال میشه ولی باز برای جواب دادن به نظرات حتما باید ویرایش پست ها هم فعال باشه که من نمیخوام بتونه پست ها رو ویرایش کنه! خلاصه به دنبال کد و یا روشی هستم که یه یوزر بسازم که بتونه نظرات رو مدیریت کنه و بهشون جواب بده

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی و یا کدی داره ارائه بده - مچکریم

لینک به ارسال

تا جایی که یادمه افزونه فیلدهایی برای دادن دسترسی شخصی داشت در اون فیلدها این دسترسی را اضافه کنید

moderate_comments

البته ظاهرا دسترسی به ویرایش پستها براش الزامیه

http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities#moderate_comments

لینک به ارسال

تا جایی که یادمه افزونه فیلدهایی برای دادن دسترسی شخصی داشت در اون فیلدها این دسترسی را اضافه کنید

moderate_comments

البته ظاهرا دسترسی به ویرایش پستها براش الزامیه

http://codex.wordpre...derate_comments

ممنون از پاسختون آقای فخار ؛ بله برای جواب داده به نظرات با این پلاگین ویرایش پست هم باید حتما فعال باشه!

به دنبال راهی هستم که بدون فعال بودن ویرایش پست بتونم یه یوزر داشته باشم اصلا عملی هست ؟

لینک به ارسال

عملی هست باید براش کد نوشته شه فکر کنم بهترین راه این باشه که یک صفحه جداگانه از مدیریت برای ویرایش نظرات بسازید و با توابع بخش نظرات امکاناتی را که می خواهید تعریف کنید

اگر دسترسی را برای کاربر به خصوصی بخواهید هم فکر کنم بشه با یه هوک به بخش نظرات معرفیش کرد

اجازه بدید تا عصری تست می کنم و عرض می کنم

لینک به ارسال

یک نکته دسترسی edit_post در وردپرس با دسترسی edit_others_posts فرق داره و با دسترسی اول کاربر فقط می تونه مطالب منتشر نشده ی خودش رو ویرایش کنه (در حد مشارکت کننده) و بعد از read دومین و پایین تر سطح دسترسی کاربر هست

لینک به ارسال

عملی هست باید براش کد نوشته شه فکر کنم بهترین راه این باشه که یک صفحه جداگانه از مدیریت برای ویرایش نظرات بسازید و با توابع بخش نظرات امکاناتی را که می خواهید تعریف کنید

اگر دسترسی را برای کاربر به خصوصی بخواهید هم فکر کنم بشه با یه هوک به بخش نظرات معرفیش کرد

اجازه بدید تا عصری تست می کنم و عرض می کنم

ممنون من منتظر جوابتون هستم

یک نکته دسترسی edit_post در وردپرس با دسترسی edit_others_posts فرق داره و با دسترسی اول کاربر فقط می تونه مطالب منتشر نشده ی خودش رو ویرایش کنه (در حد مشارکت کننده) و بعد از read دومین و پایین تر سطح دسترسی کاربر هست

همه جوره امتحان کردم - در هر صورت حتما و حتما باید تیک گزینه ی edit_others_posts زده بشه که با زدنش هم میتونه همه پست ها رو ویرایش کنه!

متشکر از اینکه وقت گران بهاتون رو در اختیار ما قرار میدید

لینک به ارسال

این افزونه رو هم چک کنید

http://wordpress.org/plugins/advanced-access-manager/

برای نظرات تیک جداگانه داره

screenshot-4.png?r=917982

لینک به ارسال

این کد را هم می تونید تست کنید

function wpcodex_set_capabilities() {
// Get the role object.
$editor = get_role( 'editor' );
// A list of capabilities to remove from editors.
$caps = array(
'manage_categories',
'manage_links',
'edit_others_posts',
'edit_others_pages',
'delete_posts',
);
foreach ( $caps as $cap ) {

// Remove the capability.
$editor->remove_cap( $cap );
}
}
add_action( 'init', 'wpcodex_set_capabilities' );

کد را در فایل functions.php بگذارید و دسترسی فرد مورد نظرتون رو ویرایشگر تنظیم کنید و تست کنید

لینک به ارسال

// Get the role object.
$caps = array(
'manage_categories',
'manage_links',
'edit_others_posts',
'edit_others_pages',
'delete_posts',
);

}
}

کد را در فایل functions.php بگذارید و دسترسی فرد مورد نظرتون رو ویرایشگر تنظیم کنید و تست کنید

این برای من جواب نداد استاد...

لینک به ارسال

این افزونه رو هم چک کنید

http://wordpress.org...access-manager/

برای نظرات تیک جداگانه داره

screenshot-4.png?r=917982

نشد! این هم برای اینکه بتونه نظرات رو تایید و یا مدیریت کنه باید حتما ویرایش پست فعال باشه!

// Get the role object.
$caps = array(
'manage_categories',
'manage_links',
'edit_others_posts',
'edit_others_pages',
'delete_posts',
);

}
}

این هم که اصلا برای ورود به پنل وردپرس ارور "شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید. رو میده !

آقای فخار ممنون میشم کمک کنید خیلی ضروریه

"

لینک به ارسال

من هرچی نت رو زیر و رو کردم دسترسی post_edit براش ضروریه

بخش نظرات بدلیل حساسییتش برای ورود اسپمر ها و هکرها محافظتهای خاصی داره

لینک به ارسال

من هرچی نت رو زیر و رو کردم دسترسی post_edit براش ضروریه

بخش نظرات بدلیل حساسییتش برای ورود اسپمر ها و هکرها محافظتهای خاصی داره

ممنون از پیگیریتون جناب فخار

یعنی هیچ راهی نیست ؟ من به همچین یوزری خیلی نیاز دارم و ضروریه.

از یه طرف به یوزر کمکی برای جواب دادن نیاز دارم و از طرفی نمیتونم بهش اعتماد کنمکه ویرایش پست در دسترسش باشه .

لینک به ارسال

من از افزونه‌های اکسس منیجر چندان خوشم نمیاد و دید خوبی بهشون ندارم چون گاهی سایت رو به چالش می‌کشن. خب پیشنهاد من اینه که یا با کدنویسی یا با افزونه‌ی Admin Menu Editor دسترسی کاربر رو به بخش‌های گوناگون وردپرس ببندی و تنها بتونه به بخش دیدگاه دسترسی داشته باشه. برای کاربر هم یه سطح تازه بساز نه اینکه مدیر یا نویسنده باشه. برای نمونه بشه پاسخگو

لینک به ارسال

من از افزونه‌های اکسس منیجر چندان خوشم نمیاد و دید خوبی بهشون ندارم چون گاهی سایت رو به چالش می‌کشن. خب پیشنهاد من اینه که یا با کدنویسی یا با افزونه‌ی Admin Menu Editor دسترسی کاربر رو به بخش‌های گوناگون وردپرس ببندی و تنها بتونه به بخش دیدگاه دسترسی داشته باشه. برای کاربر هم یه سطح تازه بساز نه اینکه مدیر یا نویسنده باشه. برای نمونه بشه پاسخگو

متشکر از شما - خودتون Admin Menu Editor رو امتحان کردید ؟ کارساز هست ؟

لینک به ارسال

Admin Menu Editor امکان حذف آیتم از سایدبار رو بهتون می ده ولی سطح دسترسی رو تغییر نمی ده برای مدیریت نظرات داشتن دسترسی ویرایش مطالب الزامیه

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان که پاسخ های خودشون رو ارائه دادن

با این تفاسیر یعنی این مورد اصلا توی وردپرس عملی نیست که یه یوزر بدون فعال بودن گزینه ویرایش بتونه به نظرات جواب بده !

لینک به ارسال

به نظرات جواب بده یا اونها رو مدیریت کنه؟

جواب که می تونه بده

حتی تایید و اسپم و تراش هم با کد نویسی می تونه بکنه ولی ویرایش نمی تونه بکنه یعنی تغییر محتوی نمی تونه بده

لینک به ارسال

Admin Menu Editor امکان حذف آیتم از سایدبار رو بهتون می ده ولی سطح دسترسی رو تغییر نمی ده برای مدیریت نظرات داشتن دسترسی ویرایش مطالب الزامیه

برای ساخت سطح کاربری نمیشه از افزونه منو ادیتور بهره گرفت ولی برای ایجاد محدودیت برای هر بخشی گزینه‌ی خوبیه

لینک به ارسال

به نظرات جواب بده یا اونها رو مدیریت کنه؟

جواب که می تونه بده

حتی تایید و اسپم و تراش هم با کد نویسی می تونه بکنه ولی ویرایش نمی تونه بکنه یعنی تغییر محتوی نمی تونه بده

بتونه جواب هم بده خوبه - دکمه ی پذیرفتن و پاسخ دادن فعال باشه براش از طریق مدیریت وردپرس - همونطور که گفتم اصلا نمیخوام بتونه مطالب رو ویرایش کنه.

جواب هم نمیتونه بده جناب فخار - میشه راهنمایی کنید من چیکار کنم یه یوزر بتونه نظرات رو از طریق پنل جواب بده

لینک به ارسال

پاسخ که می تونه بده مگر اینکه درج نظر را فقط برای اعضا باز گذاشته باشید و ثبت نام کنندگان را در پیش فرض مشارکت کننده گرفته باشید

به ادمین کاری نداشته باشید یک صفحه با کوئری نظرات بسازید و با تابع comment_status براش فرم بسازید امروز و فردا خیلی درگیرم ولی اگر عمری بود تا فردا بعد از ظهر نمونه اش رو براتون می نویسم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...