رفتن به مطلب

چگونه به سئوکار اعتماد کنم؟

site

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام که قالب رو برای سئو به سئو کار بدم

آیا راهی هست که سئو کار نتونه قالب رو دانلود کنه ؟ ( میخوام فقط بتونه کد های قالب و افزونه ها رو ویراش کنه)

لینک به ارسال

دسترسی ویرایش = دسترسی کپی

بنابراین شاید راهی نباشه...

یعنی اصلا هیچ راهی نیست ؟

افزونه ای نیست که بشه دسترسی ها رو ویرایش کرد ؟

حتی اگه دسترسی هاست رو به سئو کار ندم ، پس چطوری میتونه قالب رو از خود پنل مدیریت دانلود کنه ؟

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

دوست عزیز اینکه روی سئو قالب کار بشه مگه چند درصد روی روند کلی سایت تاثیر داره !؟ سئوی قالب تعریف مناسب کدهای اچ هست + ویژگی های alt و توضیح برای عکس های موجود در قالب ! اگه میتونید خودتون ردیفش کنید بره دیگه نخواد قالب رو بدید دست سئوکار - اگه هم تصمیمتون رو گرفتید که 100 درصد سئوکار این کار رو براتون انجام بده پس هیچ راهی نداره ! باید اعتماد کنید!

لینک به ارسال

دوست عزیز اینکه روی سئو قالب کار بشه مگه چند درصد روی روند کلی سایت تاثیر داره !؟ سئوی قالب تعریف مناسب کدهای اچ هست + ویژگی های alt و توضیح برای عکس های موجود در قالب ! اگه میتونید خودتون ردیفش کنید بره دیگه نخواد قالب رو بدید دست سئوکار - اگه هم تصمیمتون رو گرفتید که 100 درصد سئوکار این کار رو براتون انجام بده پس هیچ راهی نداره ! باید اعتماد کنید!

بله حق با شماست

اما مشکلات من را در تاپیک زیر نگاه کنید :

http://forum.wp-pars...تر/page__st__10

دیگه دارم ناامید میشم . هیچکس تاحالا نتونسته راهنماییم کنه تا مشکلم حل بشه

به نظر شما چیکار کنم ؟

هر مطلبی رو که با رعایت اصول سئو ارسال می کنم به جای اینکه لینک مطلب در گوگل نمایش داده بشه ، صفحه اصلی سایت ایندکس میشه

عکس :

36355140052829437110_1.png

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

الان سئو سایت من 70 هست و با اینکه 4 ماهه سایتم راه افتاده روزانه 120 ورودی گوگل دارم !

گوگل برای نمایش نتایج خزار تا الگوریتم داره که یکیش سئو سایت هست کو اونم خیلی کم رنگ شده و حرف اول محتوای سایت هست ، تا چند روز پیش سایت من اصلن تگ h1 که در سئو قالب جزء ضروریاته وجود نداشت

الان چند وقته سایتتون راه افتاده ؟ نقشه سایت دارین ؟ robot.txt دارین ؟ تو وبمستر ثبت نام کردین ؟ مطالب کپی اند یا کاملا اختصاصی؟

لینک به ارسال

ابتدا اینکه عجله نکنید درست میشن دوم قالبتو دست هیچ بشری نده !!مگر خودت ...قالب رو خودت به راحتی میتونی سئوش کنی .. دوم اینکه میخوای بدی دست کسی دست سئو کار ایرانی جماعت نده به شکل کلی بده دست همین سایت yoastمثلا درسته هزینش بالاست ولی سئوی اصولی و امنیت بیشتری دارید ..ولی اگر دنبال هزینه پایین هستید خب بدید ایرانیا تا قالبتون رو هم چین حال بیارن!!!99 درصدشون بی سوادن ..یک درصدشون بارشون هستش ...که اون یک درصدم به سادگی نمیشه پیدا کرد..بنابراین کارای قالبت رو خودت بکن هر جا اشکال داشتی سوال کن مدیرای اینجا و کاربراش خیلی مردن و یاری میکنن ..من خودم قالبمو اوکی کردم و الان یک سایت جدید زدم ..با استانداردهای روزی که مطالعه کردم و ورودی خوبی هم داره میگیره...

دلسوزترین فرد خودتی ..اطمینان کردن به سئو کار ایرانی نکن...یا حق

لینک به ارسال

ابتدا اینکه عجله نکنید درست میشن دوم قالبتو دست هیچ بشری نده !!مگر خودت ...قالب رو خودت به راحتی میتونی سئوش کنی .. دوم اینکه میخوای بدی دست کسی دست سئو کار ایرانی جماعت نده به شکل کلی بده دست همین سایت yoastمثلا درسته هزینش بالاست ولی سئوی اصولی و امنیت بیشتری دارید ..ولی اگر دنبال هزینه پایین هستید خب بدید ایرانیا تا قالبتون رو هم چین حال بیارن!!!99 درصدشون بی سوادن ..یک درصدشون بارشون هستش ...که اون یک درصدم به سادگی نمیشه پیدا کرد..بنابراین کارای قالبت رو خودت بکن هر جا اشکال داشتی سوال کن مدیرای اینجا و کاربراش خیلی مردن و یاری میکنن ..من خودم قالبمو اوکی کردم و الان یک سایت جدید زدم ..با استانداردهای روزی که مطالعه کردم و ورودی خوبی هم داره میگیره...

دلسوزترین فرد خودتی ..اطمینان کردن به سئو کار ایرانی نکن...یا حق

سلام

دیگه نمیدونم باید چیکار میکردم که نکردم !

حرف شما صحیح هست اما من با کد نویسی آشنایی ندارم .

هیچکس مثل خود آدم واسه سایت خودش دل نمیسونه

افزونه Yoast و گوگل سایت مپ رو از آموزش های توی اینترنت تنظیم کردم

فکر می کنم که مشکل از کد نویسی قالب باشه که نمیدونم مشکل دقیقا از کدوم قسمت هست

لینک به ارسال

كسي بخواد قالب كپي كنه كار ده دقيقست ريپ زدن!

بله حتی ممکنه مثلا سئو کار با خودش بگه حالا بزار قالب فلانی رو تو هارد کامپیوترم داشته باشم !! شاید تو آینده بدردم بخوره !

از این میترسم !

لینک به ارسال

بله حتی ممکنه مثلا سئو کار با خودش بگه حالا بزار قالب فلانی رو تو هارد کامپیوترم داشته باشم !! شاید تو آینده بدردم بخوره !

از این میترسم !

اگر به سئو کارتون تا این حد بی اعتمادید پس بهتره سئوی سایتتون رو بهش نسپارید چون اگر بهش اعتمادی نیست پس ممکنه سایتتون رو با چند کد اشتباه به چالش بکشه به نظر من باید فردی رو پیدا کنی که بهش اعتماد داشته باشی حرف دوستان دیگه رو هم در مورد اینکه سئو کار خوب ایرانی کم داریم قبول ندارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...