رفتن به مطلب

مشکل با وسط چین نشدن نوشته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

اکثر مطالبی که منتشر می کنم ، به همون صورتی که من ارسالشون میکنم هستن

اما بعضی از مطالب هست که من متن داخلشون رو وسط چین میکنم اما مثلا یک جایی از نوشته وسط چین نمیشه

مثلا نگاه کنید به عکس زیر :

43225140049172329986_1.png

لینک به ارسال

وردپرس autop می سازه یعنی بعد از هر اینتر یک پاراگراف جدید می سازه اگر از ویرایشگر تصویری وسط چین می کنید باید تمام خطوط را وسط چین کنید ولی می تونید از طریق ویرایشگر متنی مطلب را داخل تگ center ارسال کنید :

<center>
متن مطلب
...
</center>

لینک به ارسال

وردپرس autop می سازه یعنی بعد از هر اینتر یک پاراگراف جدید می سازه اگر از ویرایشگر تصویری وسط چین می کنید باید تمام خطوط را وسط چین کنید ولی می تونید از طریق ویرایشگر متنی مطلب را داخل تگ center ارسال کنید :

<center>
متن مطلب
...
</center>

سلام

این کار رو هم قبلا و الان انجام دادم اما باز هم نشد.

وقتی که کد <center> در ابتدا و انتهای ادیتور میزارم ، دفعه ی بعدی که میام به ادیتور سر بزنم در کمال تعجب مشاهده می کنم که کد <center> ناپدید شده !!

تو خود ادیتور وردپرس همه ی متن ها رو وسط چین نشون میده

آدرس مطلبی که این مشکل رو داره :

http://wpu.ir/h2916

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

اگر از تگ more برای ادامه مطلب استفاده می کنید باید تگ center را قبلش ببندید و بعدش دوباره باز کنید

<center>
مطلب
</center>
<!--more-->
<center>
ادامه مطلب
</center>

لینک به ارسال

اگر از تگ more برای ادامه مطلب استفاده می کنید باید تگ center را قبلش ببندید و بعدش دوباره باز کنید

<center>
مطلب
</center>
<!--more-->
<center>
ادامه مطلب
</center>

ممنون . <!--more--> رو باید در کجا قرار بدم ؟

لینک به ارسال

در جایی که می خواهید مطلب دو تکه شود یعنی قسمتی از آن در صفحات معمولی سایت دیده شود و الباقی فقط در صفحه ی اصلی

لینک به ارسال

در جایی که می خواهید مطلب دو تکه شود یعنی قسمتی از آن در صفحات معمولی سایت دیده شود و الباقی فقط در صفحه ی اصلی

باز هم نشد

اصلا خود تگ more ویژگی وسط چین شدن رو داره :

<p style="text-align: center;"><!--more--></p>

تنها راه حل این مشکل اینه که من کل متن رو در Note pad کپی کنم و هرچی فاصله بین خط ها هست رو حذف کنم . بعدش دوباره متن رو داخل ویرایشگر وردپرس کپی کنم اونوقت درست میشه

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

اگر تمام مطالبتان را می خواهید وسط چین کنید فایل style.css قالب را باز کنید و در انتهاش اضافه کنید

p { text-align: center;}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...