رفتن به مطلب

مشکل با FeedWordPress

hnikdel

پست های پیشنهاد شده

سلام بر عزیزان و گرامیان.

بنده از افزونه FeedWordPress استفاد میکنم. مشکل اینجاست که فیدهایی که وارد این افزونه میکنم بعد از چند روز حذف میشن.

یعنی من اگر امروز 10 فید واردش کنم. پست میزنه ها وللی چند روز بعد که چک میکنم میبینم تو قسمت فیدها هیچی نیست.

در ضمن من یک خط فرمان کران جاب هست که به هاست دادم تنظیم کنه:

*/10 * * * * /usr/bin/curl --silent http://ijso.ir?update_feedwordpress=1

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ و ایا این مشکل از تنظمیاتش هست یا نه؟

لینک به ارسال

مشکل از خودافزونه نیست ممکنه از افزونه های جانبیش یا افزونه های دیگه تون باشه تمام افزونه ها رو غیر فعال و تست کنید

وقتی فید حذف می شه مطالبی که قبلا آورده بود هم حذف می شند یا خیر؟

لینک به ارسال

l

مشکل از خودافزونه نیست ممکنه از افزونه های جانبیش یا افزونه های دیگه تون باشه تمام افزونه ها رو غیر فعال و تست کنید

وقتی فید حذف می شه مطالبی که قبلا آورده بود هم حذف می شند یا خیر؟

مطالب حذف نمیشه.

آیا تو تنظیماتش چیزی هست که امکان حذف رو بده ؟

لینک به ارسال

تا جایی که یادم می آد نه

منظورتون فیلد اصلیه ثبت نشانی فیدهاست دیگه که بعد از اد صفحه ی جدیدی با لیست و پیش نمایش از نسخه های rss و atom سایت مقابل باز می کنه و شما می تونید آر اس اس دلخواهتون رو توش تایید کنید درسته؟

لینک به ارسال

تا جایی که یادم می آد نه

منظورتون فیلد اصلیه ثبت نشانی فیدهاست دیگه که بعد از اد صفحه ی جدیدی با لیست و پیش نمایش از نسخه های rss و atom سایت مقابل باز می کنه و شما می تونید آر اس اس دلخواهتون رو توش تایید کنید درسته؟

بله

وارد هم میکنم پست هم میزنه.

بعد از چند روز فیدها پریده

لینک به ارسال

مطمئنید کسی دسترسی مدیریت سایتتون رو نداره

فیدها حتی اگر غیر فعال بشند در تب جداگانه ای کنار تب اصلی قرار می گیرند و حذف نمی شند ولی اگر فکر کنیم نرم افزاری داره حذفشون می کنه باید در حالت پیش فرض انجامش بده که در اینصورت کل مطالب فید هم باید حذف بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...