رفتن به مطلب

افزونه تبادل لوگو

iAmin

پست های پیشنهاد شده

با سلام من افزونه ای برای تبادل لوگو میخوام درحال حاضر به صورتی دستی این کار میکنم میخوام یه افزونه ساده ای باشه که این ار رو بکنه

(حالا اگه به صورت اتوماتیک بکنه که چه بهتر نکرد هم مهم نیست)

لینک به ارسال

خوب اگه افزونه سراغ ندارید ب نظرتون چه جوری یکجا 31 تا لوگو رو به همراه نام و لینک رو سریع وارد کنم

لینک به ارسال

وارد کجا کنید؟

31 که تعداد زیادی نیست یکی یکی وارد کنید و مشخصات و لینک بگذارید (اگر منظورتون فعالیت حرفه ایه)

لینک به ارسال

یه ایده: میتونی فرمی با افزونه فرم تماس طوری طراحی کنی که خود کاربر همه چیزش رو وارد کنه و از اون طرف کد کاملش برای شما بیاد. (کدها رو باید در خود افزونه وارد کنی)

لینک به ارسال

سی و یکی لوگو رو دراپ دان کن روی بخش آپلود تا سی و یکیش با هم آپلود بشه بعد برو توی رسانه با استفاده از ویرایش لینک و نام بگذار سر جمع نیم ساعته انجام می شه

پیچیده اش نکنی بهتره

لینک به ارسال

سی و یکی لوگو رو دراپ دان کن روی بخش آپلود تا سی و یکیش با هم آپلود بشه بعد برو توی رسانه با استفاده از ویرایش لینک و نام بگذار سر جمع نیم ساعته انجام می شه

پیچیده اش نکنی بهتره

همین کار رو انجام دادم

ولی اگه یه نفر باشه یه افزونه طراحی کنه خیلی خوب میشه چون الان بیشتر سایت ها دارن تبادل لوگو میکنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...