رفتن به مطلب

آپدیت به نسخه فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وردپرس نسخه 3.9.1 انگلیسی رو نصب کردم و بعد فارسی ساز wp-parsidate رو نصب کردم. همه چیز میزون و درست هست و به خوبی کار میکنه. ولی مشکلی که پیش آمده اینه که از امروز که تیم وردپرس فارسی wp-persian نسخه فارسی خودش رو ارائه داده، من در کمال تعجب پیام آبدیت به نسخه 3.9.1 فارسی رو دریافت میکنم!! در صورتی که من اصلا نسخه انگلیسی رو نصب کرده بودم.

میخواستم ببینم که مشکل چیه؟ من الان آبدیت رو باید انجام بدم یا خیر؟

مرسی.

لینک به ارسال

سلام

به وردپرس فارسی مربوط نمیشه خود وردپرس اصلی نسخه 3.9.1 رو داده

شما با خیال راحت بروزرسانی کنید

لینک به ارسال

سلام

من وردپرس نسخه 3.9.1 انگلیسی رو نصب کردم و بعد فارسی ساز wp-parsidate رو نصب کردم. همه چیز میزون و درست هست و به خوبی کار میکنه. ولی مشکلی که پیش آمده اینه که از امروز که تیم وردپرس فارسی wp-persian نسخه فارسی خودش رو ارائه داده، من در کمال تعجب پیام آبدیت به نسخه 3.9.1 فارسی رو دریافت میکنم!! در صورتی که من اصلا نسخه انگلیسی رو نصب کرده بودم.

میخواستم ببینم که مشکل چیه؟ من الان آبدیت رو باید انجام بدم یا خیر؟

مرسی.

دادا این چکاریه کردی؟

شما میتونستی از یه نسخه فارسی استفاده کنی و بعد از نصب به نسخه جدید ارتقاعش بدی

اینطوری دیگه نیاز نیست به زحمت بیفتی و بصورت خودکار فارسی میشه

بعدشم منظورتون واضح نیست

لینک به ارسال

سلام

به وردپرس فارسی مربوط نمیشه خود وردپرس اصلی نسخه 3.9.1 رو داده

شما با خیال راحت بروزرسانی کنید

فکر میکنم منظور من رو درست متوجه نشدید. من درحال حاضر آخرین نسخه انگلیسی یعنی 3.9.1 رو دارم و اصلا آبدیت جدیدی براش نیامده. مشکل اینه که وردپرس به من میگه آبدیت کن به نسخه فارسی wp-persian.com که من تمایلی به اینکار ندارم. من میخوام از همین "نسخه انگلیسی + پلاگین شما" استفاده کنم.

مساله اینه که الان با نصب پلاگین فارسی ساز شما (یعنی wp-parsidate) دیگه نباید به کاربر گفته بشه که به نسخه فارسی آبگرید کن. درواقع این یه باگ هست فکر کنم.

لینک به ارسال

فکر میکنم منظور من رو درست متوجه نشدید. من درحال حاضر آخرین نسخه انگلیسی یعنی 3.9.1 رو دارم و اصلا آبدیت جدیدی براش نیامده. مشکل اینه که وردپرس به من میگه آبدیت کن به نسخه فارسی wp-persian.com که من تمایلی به اینکار ندارم. من میخوام از همین "نسخه انگلیسی + پلاگین شما" استفاده کنم.

مساله اینه که الان با نصب پلاگین فارسی ساز شما (یعنی wp-parsidate) دیگه نباید به کاربر گفته بشه که به نسخه فارسی آبگرید کن. درواقع این یه باگ هست فکر کنم.

دادا اینو که من میگم گوش کن

یه وردپرس آخرین نسخه فارسی ازسایت دریافت کن 3.8.2

بعد اینو رو هاستت نصب کن

بعد از نصب نسخه فارسی وردپرس گزینه بروزرسانی به 3.9.1 رو بزن

اینطوری وردپرست فارسی میمونه ودیگه لازم نیست فارسی ساز نصب کنید

لینک به ارسال

دادا اینو که من میگم گوش کن

یه وردپرس آخرین نسخه فارسی ازسایت دریافت کن 3.8.2

بعد اینو رو هاستت نصب کن

بعد از نصب نسخه فارسی وردپرس گزینه بروزرسانی به 3.9.1 رو بزن

اینطوری وردپرست فارسی میمونه ودیگه لازم نیست فارسی ساز نصب کنید

دوست عزیز من اگر قصد داشتم از وردپرس فارسی استفاده کنم که خب اصلا نمیامدم از wp-parsidate استفاده کنم! هدف اصلیم این بوده که از وردپرس فارسی wp-persian.com استفاده نکنم و نخوام دستکاری های تیم فارسی رو تحمل کنم. ضمنا الان خود تیم wp-persian.com وردپرس نسخه 3.9.1 رو منتشر کرده، دلیلی نداره نسخه 3.8.2 نصب کنم و بعد آبگرید کنم! خب همون آخرین نسخه رو میشه استفاده کرد.

لطفا پیش از اینکه پاسخ بدید مطالعه کنید که بنده چی نوشتم که مکالماتمون مفید باشه و وقت شما رو هم نگیرم.

لینک به ارسال

سلام

اگر از وردپرس فارسی استفاده نمی کنین نباید خطای فوق رو بده!

احتمالا توی رشته های قبلی باقیمونده که باید ویرایش بشه

در هر صورت شما بروزرسانی کنینو مشکلی نیست و بزودی اصلاحیه جدید رو هم بیرون میدیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...