رفتن به مطلب

مشکل ارسال ایمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کاربران و مدیران انجمن وردپرس

سایت بنده نزدیک یه هفته هست که به مشکلی برخورده مشکلم اینه که قسمت فرم تماس با ما سایت من تا 1 هفته پیش هرکاربری که پیام میفرستاد به ایمیلم میومد چند روز پیش افزونه فرم تماس 7 اپدیت شد و منم آپدیتش کردم الان چند روزه که هیچ پیامی از طریق فرم های سایتم ارسال نشده خودم یه چند بارفرم ها رو تست کردم دیدم هیچ ایمیلی برام ارسال نمیشه و نمیدونم مشکل از چیه اگه از مدیران کسی میتونه برام حلش کنه بگه که پنل ادمین بدم مشکلمو حل کنه

آدرس سایت www.f-game-t.com

با تشکر

لینک به ارسال

سلام.شما افزونه رو پاک کن همون ورژن قبلیشو که داشتید دوباره نصب کنید.نیازی نیست که آپدیت کنید

لینک به ارسال

این کارو کردم ولی نشد

اصلا نه به ایمیل یاهو ارسال میشه نه جیمیل

امروز ایمیل که تو خود هاست ساخته بودم رو متصل کردم راحت ایمیل ارسال میشد ولی نمیدونم چرا به یاهو و جیمیل ارسال نمیکنه

اگه میتونین این مشکل رو حل کنید ممنون میشم ایمیل یاهوتونو بدید که در ارتباط باشیم

لینک به ارسال

اول افزونه رو پاک کنید و بعد برید داخل phpmyadmin و جدول مربوط به افزونه رو پاک کنید و دوباره افزونه رو دوباره نصب کنید

لینک به ارسال

ربطی به افزونه نداره برای بنده هم ایمیلی ارسال نمیشه در قسمت نظرات ارسال میشه ولی تماس با ما خیر

الان تو همین قسمت دقت کند دو ه نفر همین مشکل رو دارند

لینک به ارسال

این مشکل همچنان باقی است و حل نشده است با اینکه وردپرس به روز شده و خیلی از افزونه ها به روز شده ولی ایمیلی دریافت نمی کنم !

لینک به ارسال

سه تا سایت روی هاست های مختلف ایرانی و خارجی با پلاگین های مختلف هیچ کدوم ایمیلی دریافت نمیکنم

اکثر افزونه ها رو هم تست کردم بیفایده است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...