رفتن به مطلب

مشکل در متاتگ

mahdi97

پست های پیشنهاد شده

درود؛

امیدوارم ایام به کام دوستان باشه....

من یه مشکل مهم تو سئو سایتم دارم و اون هم در رابطه با متاتگ هست. مشکل من اینه که نمیتونم متاتگ هام رو تو main page سایتم قرار بدم و به همین خاطر با اینکه 4 ماه از ساخت سایتم میگذره؛ هنوز تو گوگل هیچ رنکی کسب نکردم. من متاتگ هام رو در پوشه header قرار میدم ولی وقتی با چند سایت سئو چک کردم همه اعلام میکنن که متاتگ هام شناخته نمیشن. برای سئو سایتم از افزونه yoast استفاده میکنم و ادرس سایتم هم http://mahdizamani.ir هست.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

با آرزوی بهترین ها

لینک به ارسال

در فولدر header ؟

چه متا تگ هایی رو قرار دادید؟ اون بخش از فایل هدر که مربوط به اینها میشه رو اینجا بذارید

لینک به ارسال

در فولدر header ؟

چه متا تگ هایی رو قرار دادید؟ اون بخش از فایل هدر که مربوط به اینها میشه رو اینجا بذارید

متاسفانه با نصف افزونه yoast ؛ این افزونه تمام کدهای متاتگ هدر رو مخرب سئو شناخت و پاکشون کرد. ولی در حال حاضر حتی تو خود این افزونه هم متاتگ ها رو که وارد میکنم باز شناخته نمیشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...