رفتن به مطلب

درخواست افزونه سالم پخش آنلاین ویدیو در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند تا افزونه را تست کردم و نتونستم ویدیو باهاشون پخش کنم . . .

یه افزونه سالم را معرفی کنید که بشه راحت ویدیو در سایت پخش کرد :) یه توضیح مختصر هم بدید عالی میشه :X

لینک به ارسال

ممنون اینو نصب کردم ولی پخش نمیکرد. . . الان میرم تاپیک رو برسی میکنم شاید من جایی رو اشتباه میکردم :) تشکر :x

لینک به ارسال

با سلام و احترام دوست عزیز پسوند فایل ویدیو شما چیه ؟

ببینید یک مسئله که هست اینه که اکثر پلیر ها رایگان میباشند و پلیر های رایگان اکثرا از پسوند های FLV - MP4 پشتیبانی میکنند تازه تو این پسوند ها هم نوع خاصی هست که پشتیبانی میشه

لینک به ارسال

این افزونه ها فکر کنم اول کل ویدیو رو دانلود میکنن و بعدش پخش میکنن :( نمیشه مثل یوتیوب و یا آپارت باشه که لحظه ای دانلود کنه و همون تیکه رو پخش کنه؟

با سلام و احترام دوست عزیز پسوند فایل ویدیو شما چیه ؟

ببینید یک مسئله که هست اینه که اکثر پلیر ها رایگان میباشند و پلیر های رایگان اکثرا از پسوند های FLV - MP4 پشتیبانی میکنند تازه تو این پسوند ها هم نوع خاصی هست که پشتیبانی میشه

من mp4 تست میکنم ولینک فیلم آپارات رو میزارم و یه لینک هم از هاست خودم میزارم که هیچ کدوم رو پخش نمیکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...