رفتن به مطلب

مشکل در نمایش برگه هایی با قالب متفاوت

awx0ne

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من در حال طراحی قالبی هستم که دارای چند برگه متفاوت هست

و هر برگه دارای قالی متفاوت هست

برگه ها قالب هاشون طراحی شده فقط چند تا مشکل وجود داره و اون ها عبارتند از:

توی قسمت خواندن یه بخش هست که ما برگه ای که برای صفحه اصلی هست رو انتخاب میکنیم و یه قسمت هم برگه ای رو که میخوایم مطالب در اون نمایش داده بشه رو انتخاب میکنیم

1-وقتی برگه ای رو که برای بخش مطالب تهیه کردم رو انتخاب میکنم . قالب بارگزاری نشده و قالب صفحه اول سایت نشون داده میشه

ولی وقتی این گزینه رو بدون انتخاب رها میکنم

صفحه رو درست نشون میده.چرا؟

مشکل از کجاست؟آیا باید در قالب این صفحه از کوءری استفاده نشه؟باید لوپ ساده قرار داده بشه؟من میخوام که تعداد مطالب در این صفحه از طریق خود بخش خواندن تعیین بشه

یعنی اگه انتخاب کردم تعداد پست های نمایش داده شده 10 تا. اونجا هم 10 تا نمایش بده.

2-من برای بخش بلاگ یک برگه دارم که اسمش بلاگه که وقتی شخص روش کلیک میکنه چند پست آخر نمایش داده بشه و بعد وقتی روی عنوان یکی از مطالب کلیک میکنه مطلب به صورت کامل و به همراه مشخصات نویسنده (در برگه single.php)نمایش داده بشه

در این بخش مشکلم اینه که در برگه بلاگ چه طوری تعداد صفحات رو نشون بدم و برای مثال صفحه اول و دوم و سوم و ... داشته باشم

البته یه جستجو هایی کردم یه کدی مثل paged و .. بود که امتحان کردم ولی جواب نداد

احتمالا جوابش همونه ولی من درست نتونستم اجراش کنم.

دست شما درد نکنه

منتظر جوابتون هستم

ویرایش شده توسط awx0ne
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...