رفتن به مطلب

کار نکردن دیدگاه

Shah-masooD

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تازه مشکل وردپرسم رو متوجه شدم...

من اومدم تو تغییر پیوند های یکتا از نام نوشته استفاده کردم

بعد متوجه شدم وقتی میخوای نظر بدی میگه چنین صفحه ای وجود نداره!!!

فقط تو حالت پیش فرض نظرات کار میکنه

چرا؟!

کسی این مشکل رو نداره؟!

کسی راه حلی چیزی داره بده تا مشکلم رو حل کنم

لینک به ارسال

من شبیه این مشکل رو داشتم و پس از بررسی های فراوان متوجه شدم از فایل single.php است و پس از کوئری گرفتن پستها از ریست کوئری استفاده نکرده بودم.پس شما هم یک بررسی کنید ببینید از ریست استفاده کردید یا نه.

اینم کد ریست کوئری وردپرس:

<?php wp_reset_query();?>

لینک به ارسال

comments.php ضمیمه کنید

داداش بعید میدونم از قالبی که طراحی کردم باشه، چون خود وردپرس رو نصب میکنی با همون پوسته خودش هم کار نمیکنه!!!

فک میکنم اشکال از یه جای دیگه هست!!!

لینک به ارسال

من شبیه این مشکل رو داشتم و پس از بررسی های فراوان متوجه شدم از فایل single.php است و پس از کوئری گرفتن پستها از ریست کوئری استفاده نکرده بودم.پس شما هم یک بررسی کنید ببینید از ریست استفاده کردید یا نه.

اینم کد ریست کوئری وردپرس:

<?php wp_reset_query();?>

اگه منظورت این هست که باید این کد رو تو فایلی که گفتی به کار ببرم که باید بگم این کارو کردم اونم در اکثر جاهاش و هیچ نتیجه ای هم حاصل نشد

در ضمن اشکال از قالب هم فک نمیکنم باشه چون من قالب پیش فرض خود وردپرس رو هم امتحان کردم...

لینک به ارسال

دوستاااااان

یادم رفت اینو بگم

اصلا ربطی به کامنت نداره!!!

الان متوجه شدم که میخوام حتی روی 'عنوان پست' هم کلیک کنم که اون پست باز بشه مثلا روی 'سلام دنیا' این هم باز نمیشه...

لینک به ارسال

یه مشکل رو فک کنم فهمیدم

من هاستم دایرکت ادمین هست بعد متوجه شدم اصلا فایل .htaccess برام ساخته نشده که ارور 404 میداد...

بعد اومدم از لوکال هاستم که ساخته شد موقع نصب رو آپلود کردم ولی باز هم مشکل حل نشد

ولی این دفعه بجای ارور 404 ، ارور Internal Server Error داده میشه...

حالا کسی هست بتونه مشکل رو حل کنه؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...