رفتن به مطلب

نمایش نظرات جدا گانه هر نویسنده

rasivell

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مدیران و دوستان گلم..

دوستان عزیز ، سایت ما زیاد نظر میگیره ، مثلا صبح تا ظهر چیزی حدود 100 تا ، بعد 4 تا نویسنده هست ، این 100 تا نظر مال هر 4 تای ایناست! هر کدوم انلاین میشه کلی شاکی میشه و میگه من باید 100 تا نظرو عینن برسی کنم ببینم کدوم مال منه تا تایید کنم و جواب بدم!!! و ازم خواستن بخشی بزارم تو قسمت دیدگاه ها که نظرات منتظر برسی اون نویسنده رو نشون بده! لطفا تابعی و یا فانگشنی یا روشی بهم بدید و بگید که باهاش بتونم همچین بخشی رو به سایت اضافه کنم که هر کسی لاگین کرد از مدیرا ،‌ یه بخش نظرات تایید نشده خودش باشه که رفت اونجا فقط نظرات پست خودش باشه و بخونه و تایید کنه ،

متشکرم ازتون :wub:

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز با کد زیر همچین چیزی امکان داره.

البته باید توجه کنید که این امکان رو admin قابل اجرا نیست و تمامی کامنت ها نمایش داده میشن.

ولی برای نویسنده ها فقط کامنت های پست های خودشون رو براشون نشون میده.

function wps_get_comment_list_by_user($clauses) {
if (is_admin()) {
global $user_ID, $wpdb;
$clauses['join'] = ", wp_posts";
$clauses['where'] .= " AND wp_posts.post_author = ".$user_ID." AND wp_comments.comment_post_ID = wp_posts.ID";
};
return $clauses;
};
if(!current_user_can('edit_others_posts')) {
add_filter('comments_clauses', 'wps_get_comment_list_by_user');
}

لینک به ارسال

سلام ، متشکرم ولی این کار نکرد...... نه چیزی اضافه شد نه هیچ! فقط باعث شد توی هر بخش دیدگاه ها که میره ، بنویسه دیدگاهی یافت نشد در حالی که کلی دیدگاه داشته...

لطفا اگه شد کدی بدبد که برای مدیر هم صدق کنه... ممنون میشم دوستان

پی نوشت: میخوام کاری کنم یه گذینه به گذینه های بخش دیدگاه ها اضافه بشه به اسم: دیدگاه های نوشته های من ، که وقتی اونجا میره فقط نظرات منتظر برسی نوشته های خودش باشه

لینک به ارسال

اگر می نویسه که چیزی یافت نشد پس احتمالاً جداول رو نمیتونه بخونه! جداول دیتابیس وردپرس رو تغییری دادی؟ مثلاً در اسم یا در wp_ ؟

لینک به ارسال

اگر می نویسه که چیزی یافت نشد پس احتمالاً جداول رو نمیتونه بخونه! جداول دیتابیس وردپرس رو تغییری دادی؟ مثلاً در اسم یا در wp_ ؟

اره عوض کردیم.... کجا هاشو باید تغیر بدیم تو کد فوق؟؟

و اینکه این چیزی اضافه نمیکنه به بخش دیدگاه ها! من مد نظرمه یه بخش اضافه کنه به نام مثلا : نظرات پست های من! یا یه همچین چیزی... ولی اره اسم تغیر کده.. اسم دیتابیس رو میگم!

لینک به ارسال

سلام ، متشکرم ولی این کار نکرد...... نه چیزی اضافه شد نه هیچ! فقط باعث شد توی هر بخش دیدگاه ها که میره ، بنویسه دیدگاهی یافت نشد در حالی که کلی دیدگاه داشته...

لطفا اگه شد کدی بدبد که برای مدیر هم صدق کنه... ممنون میشم دوستان

پی نوشت: میخوام کاری کنم یه گذینه به گذینه های بخش دیدگاه ها اضافه بشه به اسم: دیدگاه های نوشته های من ، که وقتی اونجا میره فقط نظرات منتظر برسی نوشته های خودش باشه

دوست عزیز من این کد رو امتحان کردم که گذاشتم و کاملا سالم و بدون مشکل کار میکنه.

در مورد اینکه شما جداول وردپرس رو تغییر نام دادین.

شما توی کد بالا باید اسم ها رو به صورتی که مال شما هست تغییر بدین.

هر جا که wp داره توی این خط

$clauses['where'] .= " AND wp_posts.post_author = ".$user_ID." AND wp_comments.comment_post_ID = wp_posts.ID";

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

سلام.

دوست عزیز با کد زیر همچین چیزی امکان داره.

البته باید توجه کنید که این امکان رو admin قابل اجرا نیست و تمامی کامنت ها نمایش داده میشن.

ولی برای نویسنده ها فقط کامنت های پست های خودشون رو براشون نشون میده.

function wps_get_comment_list_by_user($clauses) {
if (is_admin()) {
global $user_ID, $wpdb;
};
return $clauses;
};
if(!current_user_can('edit_others_posts')) {
add_filter('comments_clauses', 'wps_get_comment_list_by_user');
}

دوست عزیز منم دقیقا" به همین ویزگی نیاز دارم می شه لطفا" بگید اون کد را کجا باید کپی کنیم؟

لینک به ارسال

دوست عزیز منم دقیقا" به همین ویزگی نیاز دارم می شه لطفا" بگید اون کد را کجا باید کپی کنیم؟

در فانکشن قالب قرار بدید و تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...