رفتن به مطلب

سئوال در مورد جایگزین کردن یک پلاگین

M.Hajloo

پست های پیشنهاد شده

درود

من در حال حاضر از پلاگین All in One SEO Pack استفاده میکنم

میخواستم ببینم اگر حذفش کنم و به جاش از Yoast یا SEO Ultimate استفاده کنم مشکلی برام پیش نمیاد ؟

بعد به نظرتون Yoast بهتره یا SEO Ultimate ؟

لینک به ارسال

چرا میخواید افزونرو تغییر بدید ؟

افزونه all in one تمام مواردی که برای سئو نیاز هست رو داره و افزونه های دیگه تقریبا کامل شده و چیزهای اضافی رو برای افزونشون قرار دادن و ...

همین افزونه بهترین افزونه و به خودی خود بهتر از افزونه های دیگه هستش

لینک به ارسال

راستش احساس میکنم خوب کار نمیکنه چون الان سایت من 16,276 تا مطلب داره و نزدیک به نصف مطالبش هم اختصاصی هست و بقیه کپی از دیگر سایت ها همراه با تغییر عنوان و قسمتی از مطلب

اما اما روزانه من از سمت گوگل و کل موتور های جستجو کلاً روزی 2000 تا هست

در صورتی که مطمئاً هستم باید خیلی از این حرف ها بیشتر باشه

انواع کانفیگ ها رو هم روش انجام دادم اما تاثیر نداشته

لینک به ارسال

پیشنهاد من اینه Yoast رو نصب کنید خیلی عالیه و بعد از نصب میتونه تنظیماتی که درون افزونه های شبیه به خودش رو دادید رو داخل خودش ایمپورت کنه

لینک به ارسال

all in seo و yoast در یک رده قرار دارند و باقی افزونه ها در رده بعدی قرار میگیرند. من خودم باسه سایتم میخاستم از yoast استفاده کنم ولی چون از تنظیمات زیادش خوشم نمیومد و سایت مپش هم به درد نمیخورد از all in seo استفاده کردم که جمع و جور تر باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...