رفتن به مطلب

مشکل ایندکس نکردن پست ها بعد از به روز کردن افزونه سایت مپ

majideblis

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه مشکلی تو سایتم پیدا کردم که دیروز افزونه سایت مپو به ورژن 4 اپگرید کردم ولی بعد از اون تو گوگل وب مستر دیگه خبری از ایندکسهای گذشته نیست و تا حالا هم پست هایی که روزانه کمتر از چند ساعت گوگل کش میکرد دیگه کش نمیکنه

و تو سایت مپ هم به این شکل شده

دوستان بگید چیکار کنم؟

post-5319-0-46019500-1396381518_thumb.jp

ویرایش شده توسط majideblis
لینک به ارسال

من 2 تا ورژن قبل رو ریپلیس کردم با ورژن جدید الان سایت مپ مشکلی نداره ولی نمایش سایت مپ تفییر کرده مشاهده بفرمایید متوجه منظور بنده میشید

http://vatanpdf.com/sitemap.xml

پست ها رو نشون نمیده که تو سایت مپ امده

لینک به ارسال

این سایت مپ بر اساس تاریخ پست هارو به صورت دسته بندی شما وقتی رو هر کدوم از اون سایت مپ ها کلیک کنی پست های همون ماه رو مشاهده میکنی

لینک به ارسال

مشکل داشتن و یا نداشتنش رو دقیق نمیدونم ولی من که نصب کردم تو گوگل وب مستر که کلا مشکل داشت و دو سه تا از دوستام هم همین طور و وقتی این افزونه از اخرین ورژن سایت مپ نصب کردن و تو گوگل وب مستر ریسابمیت کردن تمامی ایندکسها صفر شده و از یکی از سئو کاران پرسیدم در جواب گفتن که خیلی ها مشکل منو دارن و بهتره از نسخه قدیمی استفاده بشه

واسه من به شخصه از وقتی که این سایت مپ رو اپدیت کردم گوگل به سایتم نیومده و مطالب جدیدمو ایندکس نکرده ولی یکی دو تا از دوستام هم بودن که گوگل با این سایت مپ مطالب جدیدو هم ایندکس کرده

لینک به ارسال

این سایت مپ بر اساس تاریخ پست هارو به صورت دسته بندی شما وقتی رو هر کدوم از اون سایت مپ ها کلیک کنی پست های همون ماه رو مشاهده میکنی

درسته حق با شماست

اما چرا به این صورت شده اگه بخوام مثل قبل بشه چیکار باید کرد ؟

آیا الان به این صورت شده مشکلی به وجود نمیاد ؟

لینک به ارسال

لینک دانلودشو گذاشتم اگه خواستید استفاده کنید

http://www.filedropper.com/google-sitemap-generator331

لینک به ارسال

دوستان من مشکلم حل نشد هنوز نفهمیدم چیکار کنم پستای جدید توی سایت مپ ثبت و ایندکس نمیشه!اخرین پست که توی سایت مپ ثبت شده دقیقا مل قبل از اپدیته چیکار کنم که بقیه پست ها توی سایت مپ ثبت شه؟

لطفا مثل همیشه که مشکل های منو بچه های این انجمن حل کردن این بارم کمک کنید

یا علی

لینک به ارسال

دوستان من مشکلم حل نشد هنوز نفهمیدم چیکار کنم پستای جدید توی سایت مپ ثبت و ایندکس نمیشه!اخرین پست که توی سایت مپ ثبت شده دقیقا مل قبل از اپدیته چیکار کنم که بقیه پست ها توی سایت مپ ثبت شه؟

لطفا مثل همیشه که مشکل های منو بچه های این انجمن حل کردن این بارم کمک کنید

یا علی

شما اگه از اخرین ورژن استفاده میکنی برگرد به ورژن 3.3.1 و اونو نصب کن مشکلت حل میشه

لینک به ارسال

لینک دانلود ورژن 4:

http://downloads.wordpress.org/plugin/google-sitemap-generator.4.0.zip

گوگل وب مستر شروع به ایندکس سایت مپ جدید کرده...حالا نمیدونم عوضش کنم یا نه!

لینک به ارسال

شما اگه از اخرین ورژن استفاده میکنی برگرد به ورژن 3.3.1 و اونو نصب کن مشکلت حل میشه

داداش من اونو نصب کردم ولی باز هم پست های جدید توی سایت مپ نمیاد :(نمیدونم چیکار کنم اعصابم ریخته به هم :(

لینک به ارسال

داداش من اونو نصب کردم ولی باز هم پست های جدید توی سایت مپ نمیاد :(نمیدونم چیکار کنم اعصابم ریخته به هم :(

ادرس سایتتو میدی یه نگاه بندازیم؟

البته ملاک گوگل وب مستر نیست این عکس گوگل وب مستر منه

ولی ایندکسهام خوب شده و الان تقریبا میشه گفت مثل روال قبل شده

واسه اینکه امیدوار بشی این سایت مپو نگاه کن :D

post-5319-0-87480800-1396704225_thumb.jp

نمودارش واقعا یه مدت تو مخم بود

ولی اینکس خوبه

شما هم ایندکسهاتو چک کن ببین گوگل کش میکنه یا نه

-------------------------------

منم وقتی که تازگیا پست جدید میزارم تو سایت مپ به روز نمیشه و مجبور میشه برم تو تنظیمات سایت مپ و اونجا rebuild کنم

تو گوگل وب مستر هم همین طوره

که واسش راه حلی پیدا نکردم

اگه میخوای ببینی گوگل به سایتت میاد یا نه به قسمت crawl stats برو و به نمودار هاش نگاه کن ببین گوگل به سایتت سر میزنه یا نه...

ویرایش شده توسط majideblis
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...