رفتن به مطلب

سفید شدن سایت با افزونه Fix Rss Feeds

::AmiR::

پست های پیشنهاد شده

سلام

خدا قوت

دوستان من فید سایتم ارور میداد با سرچ و مقاله های گوناگونی هم روبرو شدم و در نهایت رسیدم به افزونه Fix Rss Feeds و این افزونه رو نصب و اجرا کردم.

اما بعد از اون صفحه ی ایندکسم سفید شد و دیگه سایت بالا نیومد.

یک دکمه ای داره توی خود این افزونه که تنظیمات رو به حالت اول بر میگردونه اون رو هم زدم اما دیگه این تو بمیری از اون تو بمی ریها نبود.نیــــــــــــومد که نیومد.

ییهو به سرم زد افزونه هام رو کاملا غیر فعال کنم و با این کار متوجه شدم سایت بالا میاد.بعد از فعال سازی تکی تکی افزونه ها متوجه شدم با تغییراتی که این افزونه اعمال کرده دیگه نمیتونم از افزونه NextGEN Gallery by Photocrati استفاده کنم و با فعال کردن این افزونه صفحه ی ایندکسم سفید میشه و دیگه سایت بالا نمیاد.

سوالم اینه که این افزونه توی چه فایل هایی تغییرات ایجاد میکنه تا بتونم با جایگزینی فایل ها اون رو به حالت قبل برگردونم چون هر چی دکمه ی ببخشید اشتباه کردم خود افزونه رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و بازم نمیتونم از NextGEN Gallery by Photocrati استفاده کنم

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه افزونه NextGEN Gallery خیلی تاثیر پذیر هست. آدرس سایتتون رو میدید که یه نگاهی بهش بندازم؟

البته من پیشنهاد میکنم از تنظیمات افزونه بکآپ بگیرید و بعد افزونه رو مجددا نصب کنید.

ویرایش شده توسط Mr. Saeed
لینک به ارسال

ممنون از لطف شما

آدرس سایت من این هست

دوستان اگر کسی بدونه این افزونه با چه تغییراتی مثلا مشکل فید رو حل میکنه ممنون میشم.

قاعدتا باید این افزونه فایل هایی رو دستکاری کنه و یا تولید کنه.!!!

اگه اون فایل ها رو جایگزین کنم فکر کنم مشکل رفع بشه.

لینک به ارسال

اگر مشکل همچنان پابرجاست :

1 افزونه رو غیر فعال کنید.

2 وردپرس رو به صورت دستی به روز رسانی کنید.

3 از فایل های wp-config.php - htaccess بک آپ بگیرید.

4 فایل اچ تی اکسز رو خالی کنید و فایل کانفیگ رو از بسته وردپرس بیرون بیارید و اطلاعاتتون رو بزارید توش و جایگزین کانفیگ فعلی کنید.

لینک به ارسال

افزونه با صفحه wp-blog-header.php کار داره

واقعا ممنونم.

ضاهرا این افزونه کد زیر رو اضافه کرده بود و با حذف این کد مشکل رفع شد.

ob_start();//2010-09-18 gofunnow.com added, it will Fix rss feed error "Error on line 2: The processing instruction target matching "[xX][mM][lL]" is not allowed." while burn feed from feedburner.com

ممنون و خدا قوت

فقط اگه لطف کنید بگید افزونه ی Fix My Feed RSS Repair نیز در چه فایلی تغییرات ایجاد میکنه ممنون میشم.این افزونه هم توی روت هاست من یک فایلی به نام fix.php اضافه کرده که با حذف این فایل ارورهای زیر در هدر سایت نمایش داده میشه ! :(

Warning: include(fix.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /..../..../public_html/index.php on line 8
Warning: include(fix.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /..../..../public_html/index.php on line 8
Warning: include() [function.include]: Failed opening 'fix.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /..../..../public_html/index.php on line 8
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /..../..../public_html/index.php:8) in /..../..../public_html/..../plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 91

ویرایش شده توسط ::AmiR::
لینک به ارسال

از ایندکس فعلی بک اپ بگیرید. فایل ایندکس رو از بسته وردپرس جایگزین ایندکس فعلی سایت کنید.

لینک به ارسال

از ایندکس فعلی بک اپ بگیرید. فایل ایندکس رو از بسته وردپرس جایگزین ایندکس فعلی سایت کنید.

سپاس و ممنون.مشکل این افزونه هم حل شد

پس نتیجه میگیریم این افزونه فایل index.php وردپرس رو تغییر میده.

ممنون و خدا قوت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...