رفتن به مطلب

سوال درباره وردپرس و ساب دامین

sparrow

پست های پیشنهاد شده

چند تا سوال برام پیش اومده

1- فرض کنید سایتی هست که چند تا بلاگ داره و از ساب دامین استفاده کرده.

میشه کاری کرد که مدیریتشون به طور کامل از همدیگه جدا باشه اما لاگین شدن تو بخش ها یکی باشه.

یعنی وقتی یه کاربر تو یه بخش عضو میشه تو همه بخش ها عضو بشه یا اینکه وقتی لاگین میشه تو همشون لاگین بشه.

2- آپلود سنتر این بخش ها چطوریه؟؟ جدا از همه یا همگیشون میتونن از یک صفحه استفاده کنن؟؟

3- روی ساب دامین میشه دامنه پارک کرد؟

4- برای سایتی که صفحه اصلیش خالیه و فعالیت انچنانی نداره ، چت روم و جامعه مجازیش به صورت فولدر باشه یا ساب دامین تا صفحه اصلیش رشد بکنه؟؟

لینک به ارسال

این تاپیک به سوال من زیاد مربوط نمیشد. چون من نمیخوام بلاگدهی بزنم که!

البته فکر کنم جواب سوال اولمو گرفتم. که بله میشه (مطمئن نیستم بازهم)

لینک به ارسال

یکمی طولانی میشه

این چیزیه که من در آینده میخوام بزنم : http://up.eshghdooni...ctures/ajib.png

اینم آدرس اصلیمون میشه : mihankadeh.com

برای هر بخش میخوام از ساب دامین استفاده کنم.

اینطوری :

ava.mihankadeh.com

fun.mihankadeh.com

و ...

دامین اصلی چیز خاصی نداره. شاید یه صفحه جانبی بزنیم که پست های بروز رو توش نشون بدیم. در کل فعالیت خاصی نداره. بخش پشتیبانی رو هم میخوایم روی دامین اصلی بزنیم

هر بخشی که شما تو تصویر میبینید یک مدیر جداگانه داره. ما میخوایم برای اینکه راحت تر بتونیم برای بخش هامون مدیر جذب بکنیم و بگیم که مثلا بخش اواکده خودش یه سایت هست , میخوایم پنل مدیریتیشون از همدیگه جدا باشه که طرف واقعا باور کنه که یک سایت مجزا هست.

ولی یک مشکل ذهن منو درگیر کرده. با توجه به هدف و شیوه ای که من پیش گرفتم , اگه یک کاربر مثلا تو بخش مذهبی عضو بشه , تو همه بخش ها عضو شده یا اینکه نه فقط تو همون مذهبی عضو شده و باید تو اون یکی ها جداگانه عضو بشه؟؟؟ من میخوام با یک عضویت تو همه عضو بشه.

من یه جایی خوندم که خوب نیست صفحه اصلی خالی باشه و توش فعالیت نکرد.

حالا من میخوام نظرتون رو بدونم که چطوره بخش های انجمن و چت و جامعه مجازی رو به صورت فولدر بزنم که دامنه اصلی هم رشد بکنه. چون شنیدم ساب دامین خودش یه سایت جداست اما فولدر نیست.

دیگه چیزی یادم نمیاد :D

ممنونم

ویرایش شده توسط sparrow
لینک به ارسال

با سلام و احترام دوست عزیز ببینید مدیریت همه بخش ها جداگانه می باشد یعنی ادرس مدیریت سایت

ava.mihankadeh.com شما مدیریتش میشه

ava.mihankadeh.com/wp-admin و مدیر این بخش نمیتونه تو سایت دیگه مدیریت کنه یا دست کاری کنه مگر این که شما کاربر مدیر رو تو چند تا سایت مدیر کنید در وردپرس شبکه یا همون چند سایته تمام کاربران یکی هستند یعنی اگه کاربری تو یکی از سایتها عضو بشه تو تمام بخش ها میتونه فعالیت کنه باز اگه سوالی دارید واضح تر بپرسید و با جزئیات دقیق که راحت تر بشه جواب داد

لینک به ارسال

با سلام و احترام دوست عزیز ببینید مدیریت همه بخش ها جداگانه می باشد یعنی ادرس مدیریت سایت

ava.mihankadeh.com شما مدیریتش میشه

ava.mihankadeh.com/wp-admin و مدیر این بخش نمیتونه تو سایت دیگه مدیریت کنه یا دست کاری کنه مگر این که شما کاربر مدیر رو تو چند تا سایت مدیر کنید در وردپرس شبکه یا همون چند سایته تمام کاربران یکی هستند یعنی اگه کاربری تو یکی از سایتها عضو بشه تو تمام بخش ها میتونه فعالیت کنه باز اگه سوالی دارید واضح تر بپرسید و با جزئیات دقیق که راحت تر بشه جواب داد

بسیار ممنونم از لطفتون

شما الان سیستم های وبلاگدهی رو در نظر بگیرید. وقتی میرید تو یکی از وبلاگ ها عضو میشی فقط تو همون وبلاگ عضو میشی. دیگه تو همه وبلاگ های اون سیستم وبلاگدهی که عضو نمیشی. درسته؟؟

من هم به نوعی میخوام ده تا وبلاگ روی یک هاست یا سرور بزنم. ولی تفاوتش با یک سیستم بلاگدهی اینه که میخوام وقتی مثلا کاربر y میاد تو یکی از وبلاگها به عنوان مثال اواکده عضو میشه , تو بقیه بخش ها یا وبلاگ ها هم عضو شده باشه. و یا یک بار ثبت نام تو همه بخشها ثبت نام بشه.

آیا اینکار شدنیه؟؟ راهنمایی کنید

ممنونم

ویرایش شده توسط sparrow
لینک به ارسال

با سلام و احترام دوباره بله این کار شدنیه الان دقیق یادم نیست با چه افزونه ای در وردپرس شبکه این کارو میشه کرد ولی شدنی است

اگر افزونه رو پیدا کردید اطلاع بدید همین جا در غیر این صورت اعلام کنید تا بررسی کنم

لینک به ارسال

باید برم بگردم

آخه سایتم هنوز ساخته نشده

اگه پیداش نکردم بهتون پیام میدم. هزینش رو هم پرداخت میکنم

لینک به ارسال

هزینه ای ندارد بزرگوار رایگان می باشد :)

لینک به ارسال

می تونید از شبکه استفاده کنید و همچنین ساب دامین

لینک شبکه کردن رو قرار دادن اینم آموزش ساخت ساب دامین

رایگان می باشد

ویرایش شده توسط rasooul
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...