رفتن به مطلب

حذف پرتال (وردپرس)

nwmb

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان بنده در دامین اصلی وردپرس دارم و در ساب دامین انجمن

الان به دلایلی کلا میخوام پرتال رو حذف کنم و تمامی مطالبی که تا الان زده شده به صفحه اصلی انجمن منتقل بشه

باید چیکار کنم؟

توجه کنید نمیخوام انجمن رو به دامین اصلی (ریشه سایت) بیارم.میخوام انجمن داخل همون ساب دامین بمونه و ادرس اصلی و پستهاش به

صفحه اصلی انجمن ریدایرکت بشه انگار پرتال از اول وجود نداشته.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

منظورتون رو دقیق نفهمیدم اگر می خواهید مطالب رو منتقل کنید به انجمن که باید اسم انجمن سازتون رو بگید تا ببینیم می شه انتقال داد مطالب وردپرس رو بهش یا نه ولی اینجور که من فکر می کنم شما نمی خواهید مطالب رو منتقل کنید می خواهید دامین اصلی رو وقتی کسی می زنه بره مستقیم به ساب دامین که انجمن هم توش هست برای اینکار می تونید از بخش ریدایرکت داخل سی پنل هاست استفاده کنید

لینک به ارسال

بله دقیقا میخوام اینجوری بشه که هر پستی که در گوگل ایندکس شده و ورودی داره موقع کلیک به انجمن ریدایرکت بشه

انگار پرتال اصلا وجود نداشته و وردپرسی نصب نشده.از طرفی نمیخوام دیتابیس وردپرس رو حذف کنم و روی هاستم بمونه

لینک به ارسال

خوب برای این کار باید برید توی سی پنل بعد از اونجا دامین اصلی سایتتون رو ریدایرکت کنید به روی ساب دامین توی گوگل سرچ کنید روش ریدایرکت کردن دامین در سی پنل

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...