رفتن به مطلب

چگونه میتونم بازید سایتم رو مثل این سایت کنم ؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

فکر کنم افزونه آمار آقای صوفی باشه.

فوتر این قالب از ابزارک پشتیبانی میکنه و این سایت ابزارک آمارگیر رو در فوتر قرار داده.

لینک به ارسال

فکر کنم چیزی که میخواید این باشه:

http://www.balyan.ir

این کار رو میشه با کد php انجام داد.

باید یه افزونه نصب کنید "افزونه پشتیبانی از کد php در ابزارک" و سپس کد رو در ابزارک بزارید

البته یه افزونه دیگه هم باید نصب کنید که میتونه کد رو عملی کنه

این آمار گیر از آمار گیر وبگذر حساس تر و دقیق تره. مثلا اگه این آمار گیر آمار سایت شما رو 10000 بازدید در روز نشون بده, آمار گیر وبگذر همین آمار رو 12000 بازدید نشون میده. چون آمار گیر وبگذر رباط ها رو هم حساب میکنه

در کل این آمار گیر از وبگذر بهتره و روی سرعت سایت اثر نداره.

اگه خواستید تا نام افزونه ها + کد رو براتون بزارم

لینک به ارسال

هردوسایت از افزونه آماره wp-statistics استفاده میکنند، فقط واسه اینکه در فوترآمار رو نمایش بدین بستگی داره قالبتون ابزارک اون ناحیه رو داشته باشه یانه.

http://mostafa-soufi.ir/blog/wordpress-statistics

لینک به ارسال

هردوسایت از افزونه آماره wp-statistics استفاده میکنند، فقط واسه اینکه در فوترآمار رو نمایش بدین بستگی داره قالبتون ابزارک اون ناحیه رو داشته باشه یانه.

http://mostafa-soufi.ir/blog/wordpress-statistics

سلام تشکر من از قالب صحیفه استفاده میکنم میشه اموزش بدین چیجوری بیارم فوتر این امار گیر رو؟؟

لینک به ارسال

افزونه رو نصب کنید.

به قسمت ابزارک ها برید و ابزارک آمارگیر رو در مکان دلخواه بزارید.

لینک به ارسال

فکر کنم چیزی که میخواید این باشه:

balyan.ir

این کار رو میشه با کد php انجام داد.

باید یه افزونه نصب کنید "افزونه پشتیبانی از کد php در ابزارک" و سپس کد رو در ابزارک بزارید

البته یه افزونه دیگه هم باید نصب کنید که میتونه کد رو عملی کنه

این آمار گیر از آمار گیر وبگذر حساس تر و دقیق تره. مثلا اگه این آمار گیر آمار سایت شما رو 10000 بازدید در روز نشون بده, آمار گیر وبگذر همین آمار رو 12000 بازدید نشون میده. چون آمار گیر وبگذر رباط ها رو هم حساب میکنه

در کل این آمار گیر از وبگذر بهتره و روی سرعت سایت اثر نداره.

اگه خواستید تا نام افزونه ها + کد رو براتون بزارم

فک کنم اگر 10000 بازدید نشون بده وبگذر کمتر مثلا 8 یا 9 هزار نشون بده در صد اشتباه وبگذر 1 هست اونم به دلیل عدم لود سایت هستش

لینک به ارسال

فک کنم اگر 10000 بازدید نشون بده وبگذر کمتر مثلا 8 یا 9 هزار نشون بده در صد اشتباه وبگذر 1 هست اونم به دلیل عدم لود سایت هستش

وبگذر جدیدا زیاد اشتباه میکنه

من از همه آمارگیر ها استفاده کردم.

آمارگیر وبگذی حجم زیادی از سایت رو میگیره و سرعت لود رو کم میکنه. و آمار رو بیشتر از این آمارگیر نشون میده...

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین امارگیر برای وردپرس همین اماره که کار اقای صوفی هسته این افزونه الان با حذف کردن امار روبوت ها و... خیلی دقیق تر شده در ضمن می تونید با استفاده از کد هاش ویا ابزارک بازدیدتون رو در هر جای قالب که دوست دارید به نمایش بزارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...