رفتن به مطلب

درخواست تنظیم کردن افزونه یوهاست

sir1

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من بر طبق اموزشهایی که در نت بود تا حدودی یوهاست را تنظیم کردم ولی به طور کامل نتونستم که این کارو بکنم

کسی میتونه افزونه یوهاست سئو را کامل تنظیم کنه.

من هر کاری میکنم عنوان سایت درست درنمیاد.

لینک به ارسال

بله همه میتونن! شما مشکل رو واضح بگید کجا هست ؟عنوان رو چی قرار دادین ؟ توی فایل هدر قالبتون بین تگ های هد چه کدی هست ؟

لینک به ارسال

امید جان شما اگه لطف کنین برام تنظیم کنید ممنون میشم. تو نت هر چی گفته بود خوندم ولی سئوش از 100 اومده 70.

دسترسیو براتون خصوصی کنم؟

لینک به ارسال

سلام

تاپیک های دیگتون حذف شد

مشکلتون چیه یعنی عنوان درست در نمیاد یعنی چی ؟

یه عکس از تنظیمات افزونه بگیرید و بزارید

لینک به ارسال

صفحه اصلی سایتم یه برگه است که درست کردم.

حالا عنوان سایت اینجوری شده با توجه به تنظیماتی که تو نت انجام دادم" |سایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای HOME|| "

همه تنظیماتو از طریق لینک زیر انجام دادم

http://uscript.ir/پک...ress-seo-yoast/

حالا در تنظیمات >>همگانی عنوان سایت را پاک کردم وگرنه عنوان سایتو سه چهار بار مینوشت

حالا باید چیکار کنم؟

کجا تنظیمش مشکل داره؟

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

من این افزونرو قبول ندارم و فقط all in one رو استفاده میکنم

حالا ممکنه ایراد از افزونه باشه که شما یک بار دیگه افزونرو از نو نصب کنید و امتحان کنید و در تنظیمات خود وردپرس نام سایتتون رو خالی بزارید اما در افزونه نام سایت رو وارد کنید

لینک به ارسال

مشکل نمیتونه از افزونه باشه چون از خود مخزن دریافت کردم. خیلیا هم از این افزونه استفاده میکنن

خب برای همین گفتم درسترسیو میدم تا اونایی که دارن تنظیم کنن. من هم استفاده نکردم.

الان کارم گیره ورودی گوگل هم به شدت اومده پایین

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

کلمات کلیدی در سایتمو برابر %% focuskw%% گذاشتم. برای موتورهای جستجوگر مفهومی داره؟

لینک به ارسال

کلمات کلیدی در سایتمو برابر %% focuskw%% گذاشتم. برای موتورهای جستجوگر مفهومی داره؟

توضیحات در لینک زیر داده شده است و اون کد معرفی برای افزونه میباشد

http://internetprofessionalsdo.com/kleine-einfuhrung-ins-internetmarketing/yoast-wordpress-seo/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...