رفتن به مطلب

از کار افتادن دکمه افزودن پرونده ی چند رسانه ای

ali_reza

پست های پیشنهاد شده

از طریق تنظیمات پوسته در قسمت تبلیغات یک بنر رو اپلود کردم .

حالا وارد هر پستی که میشم و می خام از افزودن پرونده ی چند رسانه ای استفاده کنم ، انگار نه انگار !!!

کار نمی کنه .

مشکل از بنر نیست چون پاکش کردم درست نشد .

ممنون میشم راهنمایی کنید . :)

لینک به ارسال

کار نکردن این دکمه می تونه مربوط به تایم اوت سایت و گیر کردن در لود کامل باشه

بش ادمین وردپرس NoJS است و سیستم بعد از لود همه بخش ها به جاوا اسکریپت اجازه لود می ده

مشکل می تونه به آخرین افزونه ای که به روز رسانی کردید مربوط بشه

در وضعیتی که کلید افزودن چند رسانه ای کار نمی کنه با موس روی ستون کناری پیشخوان برید و ببینید فهرست هایی که باید بصورت کشویی ظاهر و مخفی بشند (مثلا منوی برون بری و درون ریزی وقتی موس را روی منوی اصلی ابزارها می برید) مشاهده می شند یا خیر اگر کار می کردند بفرمایید و الا مشکلتون از لود کامل صفحه است از بار افزونه هاتون کم کنید تا درست بشه

لینک به ارسال

بسیار سپاس گذارم.

مشکل از بروز رسانی افزونه MailPoet Newsletters بود که غیر فعالش کردم درست شد . در اینجور مواقع دیگه نباید از این افزونه استفاده کنیم ؟

در اینجور مواقع افزونرو نسخه جدیدشو از طریق هاست جایگزین کنید و اگر باز هم مشکلی داشت باید ببینید در کدوم قسمت و کدها تداخل دارن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...