رفتن به مطلب

استفاده و دریافت متاتگس از سایت دیگه

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید ، نوروز همه دوستان مبارک .

گوگل وبمستر را که همه دیگه دیدند ؟ موقعی که می خوای یک سایت جدید ثبت کنی باید سایت را تایید کنی ، که این کار توسط اپلود فایل تکست و یا اضافه کردن یک متاتگ انجام میشه که ما با اپلود فایل تکست کار داریم :D

حالا 2 تا درخواست :

1 : چه جوری می تونم مثل گوگل وبمستر بررسی کنم که اون فایل تکست روی هاست هست یا نه ؟

2 : فرض کنید سایت من www.aaa.com هست و من می خوام توی سایتم اطلاعات Keywords سایت www.bbb.com نشون بدم ، چه جوری باید این کار را بکنم .

با پی اچ پی سعی کردم نشد .

لینک به ارسال

توضیحات تکمیلی :

1 : می خوام با استفاده از یک زمینه دلخواه که ادرس یک سایت هست در هر مطلب ثبت می کنم ، بررسی کنه که مثلا فایلی به اسم test.txt در اون سایت موجود هست یا نه ؟؟

اگه هست اعلام کنه موجود هست و اگه نیست اعلام کنه موجود نیست .

2 : با استفاده از یک زمینه دلخواه که آدرس سایت هست و در هر مطلب ثبت میشه ، بررسی کنه که مثلا متاتگ <meta name="wp-site-verification" content="dsfsdfsdfA" /> در سایت موجود هست یا نه ؟؟

اگه هست اعلام کنه موجود هست و اگه نیست اعلام کنه موجود نیست .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

1 : چه جوری می تونم مثل گوگل وبمستر بررسی کنم که اون فایل تکست روی هاست هست یا نه ؟

خوب آدرس رو در کد میتونید بررسی کنید مثلا با curl یا موارد دیگه

2 : فرض کنید سایت من www.aaa.com هست و من می خوام توی سایتم اطلاعات Keywords سایت www.bbb.com نشون بدم ، چه جوری باید این کار را بکنم .

باید کار با DOM رو باید بگیرید

بعدیاش هم همون ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...