رفتن به مطلب

مشکل در نمایش ندادن فایل ترجمه و تابع ترجمه شده

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان وردپرسی. ببخشید که جای بدی این موضوع رو مطرح میکنم.من یک قالب املاک وردپرس رو ترجمه کردم. به 1 قسمت به مشکل خوردم.

من تمامی قالب رو ترجمه کردم. از نرم افزار poedit و تمامی کارهایی که برای ترجمه کردن قالب بوده رو انجام دادم و هیچ مشکلی ندارم به جز اینکه قسمتی که مربوط به "مبله" بودن و" قابل رهن "بودن ترجمه نشده. تو فایل ترجمه هم دیدم که ترجمه شده. تصویر رو براتون پیوست کردم.

این کد هم مربوط به این قسمت هستش

<li class="furnished"><?php echo $locality_furnish; ?></li>

کد اصلی رو براتون گذاشتم که ببینید هیچ جای ترجمه مشکلی نداره و قسمت های پارکینگ و سرویس ترجمه شده. فقط قسمت مبله بودن و رهن بودن ترجمه نشده

:

<ul class="property-features-block">
<?php
$locality_property_size = get_post_meta($post->ID, 'locality_property_size', true);
if(!empty($locality_property_size))
{
?>
<li class="home-size"><?php echo $locality_property_size; theme_unit(); ?></li>
<?php
}
$locality_property_bedrooms = get_post_meta($post->ID, 'locality_property_bedrooms', true);
if(!empty($locality_property_bedrooms))
{
?>
<li class="home-beds"><?php echo $locality_property_bedrooms; ?> <?php _e('Beds','locality'); ?></li>
<?php
}
$locality_garage = get_post_meta($post->ID, 'locality_garage', true);
if(!empty($locality_garage))
{
?>
<li class="home-garage"><?php echo $locality_garage; ?> <?php _e('Garage','locality'); ?></li>
<?php
}
$locality_property_bathrooms = get_post_meta($post->ID, 'locality_property_bathrooms', true);
if(!empty($locality_property_bathrooms))
{
?>
<li class="home-baths"><?php echo $locality_property_bathrooms; ?> <?php _e('Baths','locality'); ?></li>
<?php
}
$locality_furnish = get_post_meta($post->ID, 'locality_furnish', true);
if(!empty($locality_furnish))
{
?>

<li class="furnished"><?php echo $locality_furnish; ?></li>
<?php
}
$locality_mortgage = get_post_meta($post->ID, 'locality_mortgage', true);
if(!empty($locality_mortgage))
{
?>
<li class="mortgage"><?php echo $locality_mortgage; ?></li>
<?php
}
?>
</ul>

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

post-3361-0-46123100-1393868738_thumb.pn

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

مقدارها از زمینه دلخواه نمایش داده میشود

مقدار زمینه دلخواه چطوری تنظیم میشود؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...