رفتن به مطلب

انتقال کامل سایت به هاست جدید

M4U

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان هاستی که الان روش هستم دایرکت ادمین هست. هاست مقصد هم دایرکت ادمین هست.

چه جوری میتونم کل سایت رو انتقال بدم به سرور جدید.

میشه تو سرور مبدا از دایرکت ادمین فول بکاپ گرفت. بعد انتقال داد به سرور جدید و ریستور کرد؟

لینک به ارسال

به میزبان جدید بگید براتون انجام میدن.. البته اگر فول بک آپ هم بگیرید احتمالا همونجا ریستورش جواب گو هست..

درضمن شما تایپیک رو بد جایی ایجاد کردید.. (به زودی منتقل میشه)

لینک به ارسال

ببخشید حواسم نبود عجله داشتم

میزبانی جدید فعلا در دسترس نیست. با این کاری که گفتم میشه انجام داد؟

بله این کاری که گفتید میشه

جستجو کنید در انجمن چندین بار تاپیک زده شده و اسخ هم داده شده از راه های مختلف

لینک به ارسال

سلام دوستان میزبان جدید یه قضیه ای داره که این کار رو نمیتونن انجام بدن(بنا به دلایلی نمیتونم اینجا بگم و باید خودم انتقال بدم)

الان همونطور که گفتم تو سرور مبدا وارد دایرکت ادمین شدم و بکاپ گرفتم(کل گزینه ها رو زدم)

بعد با وی پی اس اپلود کردم تو سرور جدید.

تو سرور جدید پوشه backup نبود مجبور شدم یکبار از سرور جدید بکاپ بگیرم تا پوشه ایجاد شه. بع د از ایجاد شدن پوشه بکاپ سرور جدید رو پاک کردم و بکاپ سرور قبلی رو کپی کردم تو پوشه.

بعدش رفتم قسمت ریستور. گزینه ریستور که زدم 30 ثانیه بعد این اروررو داد

31201027413365221516.jpg

الان چیکار کنم؟

چه جوری انتقال بدم؟

یه نکته دیگه بعد از اینکه ارور داد من کل دامین هایی که برگشته بود و فایل هاش رو پاک کردم. یعنی الان هارد مورد استفاده شده باید 0 باشه ولی همون 930 مگابایت مونده

خیلی ممنون از کمکتون

ویرایش شده توسط M4U
لینک به ارسال

دستی اگه بخواین انتقال بدین اول باید فایل هاتون رو زیپ کنید و انتقال بدین، بعد باید از دیتابیس قبلی خروجی بگیرید و داخل دیتابیس جدید وارد کنید. برای فول بکاپ فکر نمی کنم شما دسترسی داشته باشی. فقط مدیر سرور دسترسی داره.

لینک به ارسال

شما به راحتی در عرض چند ثانیه میتونید سایتون رو منتقل کنید

به هاست قدیم برید و فایل هاتون رو کامل زیپ کنید و نام اون روقرار بدید dl

به هاست جدید برید و یک فایل به نامdl.php بسازید و اون رو ویرایش کنید و دستوراتی که در زیر قرار دادم رو در اون قرار بدید

<?php
define('BUFSIZ', 4095);
$url = 'http://www.you.com/dl.zip';
$rfile = fopen($url, 'r');$lfile = fopen(basename($url), 'w');
while(!feof($rfile))fwrite($lfile, fread($rfile, BUFSIZ), BUFSIZ);
fclose($rfile);fclose($lfile);
?>

فقط کافیه به جای آدرس http://www.you.com/dl.zip لینک دانلود فایل هاتون رو که زیپ کردید قرار بدید

در ضمن سطح دسترسی فایلdl.php رو روی755قرار بدید

در پایان آدرسhttp://www.yousite.com/dl.phpرو در مرروگرتون اجرا کنید و اجازه بدید فایل ها به طور کامل منتقل بشن

لینک به ارسال

دوستان مشکل رستور نشدن رو فهمیدم و درستش کردم الان من دامنه رو به دی ان اس های اختصاصی خودم انتقال دادم

ns1.mydomain.com

ns2.mydomain.com

بعدش هاستینگ اول گفت که دی ان اس ها رو براتون ست کردم. تنظیمات لازم رو داخل هاست مقصد انجام بدین

منظورش چیه؟ الان من باید کاری کنم بعد رستور بکاپ تو هاست دوم؟

لینک به ارسال

دوستان مشکل رستور نشدن رو فهمیدم و درستش کردم الان من دامنه رو به دی ان اس های اختصاصی خودم انتقال دادم

ns1.mydomain.com

ns2.mydomain.com

بعدش هاستینگ اول گفت که دی ان اس ها رو براتون ست کردم. تنظیمات لازم رو داخل هاست مقصد انجام بدین

منظورش چیه؟ الان من باید کاری کنم بعد رستور بکاپ تو هاست دوم؟

مشکلی نیست

شما فقط دامین رو پارک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...